вул. Капушанська, 154А
м. Ужгород
Універсальний
Клінінг
блог універсального клінінга

Чим можна мити кухню з глянцю

Топ-7 порад по догляду за сучасними фасадами
Кухня з глянцю виглядає дуже модно і затишно, тому чимало жінок хочуть собі саме такі фасади. Але більшість їх не знають, що гарно – це ще не означає практично. Адже доглядати за глянцем набагато складніше, ніж за фасадами з інших структур.
Кухню з глянцевими фасадами набагато легше пошкодити агресивними миючими засобами.
Тому ми підібрали топ-7 порад, як краще доглядати за глянцевою кухнею.

1. Головне правило – ні в якому разі не використовуйте жорстких щіток чи абразивів. Будь-що, твердіше за мікрофібру, може залишити на глянцевій поверхні подряпини та потертості. Тому під час миття такого фасаду користуйтеся лише м'якими байковими чи бавовняними ганчірками та м'якою стороною губки.

2. Жодних агресивних знежирювачів! Глянцевий фасад від використання сильнолужних засобів потьмяніє і втратить свій блиск. Тому мити таку кухню радимо вам виключно засобами з нейтральним рівнем PH. Зрозуміло, що зняти крапельки жиру таким засобом буде складніше і довше, зате ви збережете свою кухню в гарному вигляді.

3. Обережно з водою. Глянцеві фасади бояться великої кількості води, адже це може призвести до відшарування плівки. Тож майте на увазі і цей факт, коли прибиратимете вашу кухню.
4. Якщо ви звикли часто мити вашу кухню, є ймовірність, що поверхня фасадів буде менш жирна. В такому разі із забрудненням чудово справиться засіб для миття скла у вигляді спрею. Крім того, що він зніме бруд та пил, ще й додасть блиску вашій кухні.

5. При не сильних забрудненнях поверхні може допомогти засіб для миття посуду. Завдяки своєму слаболужному складу він здатен видалити жир, в той же час зберігаючи блиск глянцю. Для цього зробіть слабкий розчин засобу та теплої води, нанесіть на поверхню кухонною губкою, затим змийте теплою водою.

6. В догляді за глянцевими поверхнями допомагають серветки, призначені для підтримання чистоти в автомобілі. Такі серветки вкриті спеціальними спреями, які чудово допомагають видаляти бруд саме на глянцю.

7. Поліролі для меблів також допоможуть захистити вашу глянцеву кухню від зайвого осідання пилу чи часточок жиру. Тому після кожного прибирання кухні радимо наносити на глянцеву поверхню поліроль для меблів.

Також ви можете скористатися послугами генерального прибирання кухні, які надає клінінгова компанія «Універсальний Клінінг» з Ужгорода. Наші клінери професійно підберуть засіб, необхідний для безпечного видалення жиру з фасадів вашої кухні. Так само клінери допоможуть провести вам і генеральне прибирання усього будинку чи квартири. Для того, щоб замовити послугу, достатньо подзвонити нам чи залишити заявку на нашому сайті.