вул. Капушанська, 154А
м. Ужгород
Універсальний
Клінінг
блог універсального клінінга

Чим відрізняється клінер від прибиральниці?

Що потрібно знати, замовляючи прибирання будинку
Прочитавши заголовок, неодмінно знайдеться той, хто скаже: «Тю, та це одне і те ж!». Але, повірте, ні.
Саме тому ми й вирішили пояснити, у чому ж полягають основні відмінності у майже однакових поняттях: «клінер» і «прибиральниця».
Знання

Якщо ви запрошуєте до прибирання будинку чи квартири людину з оголошення (читайте, з вулиці), то ви ніяк не можете бути впевнені у тому, що ця людина, по-перше, прибере вашу оселю, як кажуть, на совість. По-друге, в тому, що з вашого будинку нічого не зникне. І, по-третє, що нічого не буде зіпсовано. А якщо і трапиться щось із перерахованого вище, ви не матимете гарантій, що хтось вам відшкодує збитки. Адже сьогодні в мережі Інтернет є купа оголошень із пропозиціями про надання послуг прибирання, але ніхто з нас не знає з упевненістю, хто саме стоїть за тим чи іншим оголошенням. Якщо ви оберете варіант «клінінгова компанія», то можете бути певні, що до вас прийдуть спеціалісти, які не лише мають знання у сфері прибирання, а й постійно удосконалюються. Клінери – це люди, які знають як і де можна використовувати ті чи інші миючі засоби, вони знають як працювати з кислотами, лугами, терпенами, розчинниками і так далі.

Інвентар

Прибиральниця має у своєму робочому арсеналі переважно ганчірки та пилосос. В принципі, зважаючи на брак знань по клінінгу, їй цього достатньо для роботи. Можливо. Але цього не достатньо для ефективного результату прибирання. Що ж має у своєму арсеналі клінер? Він має, як мінімум, пилосос з різними насадками (для кутів, для стін, для меблів), професійний пароочисник, екстрактор для хімчистки меблів, робот-вікномий, кріплення для безпечної роботи на висоті, комплект сучасного професійного інвентарю для миття вікон та скла, професійні скребки та леза для роботи по склі та інших делікатних поверхнях, роторну машину з різними щітками та падами, драбини, ганчірки, поділені за кольорами (адже кожна зона в будинку, згідно з міжнародними стандартами, повинна вимиватися певним кольором ганчірок). Цей перелік далеко не повний, адже в сучасному світі клінінгу чи не щодня з'являється щось нове, що значно полегшує роботу клінера та водночас пришвидшує сам процес прибирання.
Хімія

Якщо прибиральниця з оголошення попросить вас придбати для неї мінімальний набір побутової хімії у найближчому супермаркеті (чи принесе його сама), то клінер цього робити не стане. Професіонал завжди приходить на замовлення з величезним арсеналом різноманітних миючих засобів. Для кожної зони вашого будинку чи квартири є щонайменше 4-5 різновидів миючих засобів. При цьому, всі засоби є професійними, спрямованими виключно для користування спеціалістами, виготовлені відомими світовими виробниками професійної хімії. Клінер ніколи не прибиратиме всі зони будинку чи квартири однаковими миючими засобами, тим більше, не розібравшись у складі самого засобу. А це стовідсотково гарантує, що під руками клінера не буде нічого пошкоджено і зіпсовано.
Вигляд та ввічливість

Відрізнити клінера від прибиральниці можна і по зовнішньому вигляду. Клінер завжди буде одягнений у брендований одяг з логотипом компанії, яка надає клінінгові послуги у вашому місті. Якщо ви зробите зауваження клінеру, будьте певні, що спеціаліст усе ввічливо вислухає і зробить саме так, як ви просите.
Клінінговий сервіс – це якісне і професійне надання послуг. Більше того, співробітники клінінгової компанії часто надають такі послуги, які не під силу звичайним прибиральницям. Це, до прикладу, і хімчистка м'яких меблів та килимів, і миття вікон на значній висоті, де потрібне використання спеціальних дозволів та машин із висотною платформою, і миття фасадів із застосуванням сучасних технологій, і реставрація різноманітних матеріалів, і так далі. Тобто, замовляючи до будинку клінінгову компанію, ви можете бути впевнені, що до вас прийдуть справжні спеціалісти, а не будь-яка пересічна людина з оголошення.