вул. Капушанська, 154А
м. Ужгород
Універсальний
Клінінг
блог універсального клінінга

Чим викликані неприємні запахи у домі

Лайфхаки, які допоможуть позбутися смороду
Кожна оселя має свій специфічний, навіть, сказали б, унікальний, запах, притаманний лише їй. Він залежить виключно від способу життя господарів, їхніх звичок, стилю, елементів поведінки і так далі.
Але часто буває, що цей приємний запах переростає у сморід. Що робити в такому разі? Як його позбутися? І, головне, як зробити так, щоб він більше не з'являвся у домі?
Спочатку нам потрібно розібратися, від чого у будинку появляється неприємний запах. Причин такої несподіванки є чимало.

- Нерегулярне вологе прибирання житла;

- Відсутність генерального прибирання будинку чи квартири;

- Накопичення старих і непотрібних речей в оселі;

- Погана гігієна мешканців будинку;

- Нерегулярне прання одягу та інших речей;

- Наявність у будинку цвілі;

- Зіпсовані продукти у шафі чи холодильнику;

- Курці, які палять у приміщенні;

Це лише невеликий перелік основних причин появи смороду. Як же його позбутися?

1. Відлагодіть графік регулярного прибирання будинку чи квартири. Нехай це буде лише поверхневе вологе прибирання, але хай воно буде на постійній основі. Тому що чистота – основна запорука приємного запаху в домі.

2. Не нехтуйте правилом необхідності генерального прибирання оселі. Це важливо! Нехай хоча б один раз у році, але проводьте його.

3. Не накопичуйте старі речі, якими ви не користувалися протягом останніх 2 років. Повірте, якщо такий довгий проміжок часу ви обходилися без цих речей, значить вони вам уже не потрібні. Натомість, вони займають місце і створюють неприємні аромати старовини у будинку.

4. Про необхідність догляду за своїм тілом годі й казати.

5. Не накопичуйте брудний і спітнілий одяг на стільчиках чи кріслах. Візьміть собі за звичку одягати річ не більше 2 разів взимку і не більше 1 разу – влітку.

6. Звертайте увагу чи не з'явилася у будинку чи квартирі цвіль. Вона може виникнути від надмірної вологи та низки інших причин і створюватиме неприємний запах сирості.

7. Час від часу робіть інвентаризацію вашої шафки, у якій зберігаєте продукти харчування. Також регулярно мийте ваш холодильник.

8. Про шкоду паління ви знаєте й самі. Але, будь ласка, не робіть цього у будинку чи квартирі. Тому що стіни здатні всмоктувати запах нікотину і дуже важко відпускають його назад.
Однак, якщо ви виконали усі з перерахованих пунктиків, а неприємний запах так і не зник, спробуйте скористатися такими перевіреними народними методами.

1. Оцет. Змішайте 2 столові ложки оцту зі склянкою води, змочіть у розчині ганчірку і перемийте усі речі у кімнаті, які не бояться води. Оцет здатен добре боротися із неприємними запахами.

2. Цедра. Добрим помічником для маскування неприємного запаху стане цедра цитрусових. Розкладіть шкірку в різних місцях по квартирі чи будинку.

3. Кава. Можете насипати її у маленькі баночки і розкласти в різних кутах вашої оселі.

4. Ароматизоване мило. Його можна так само, розрізавши на маленькі шматочки, розкласти в різні куточки вашого будинку.

5. Зелені рослини. Відомо, що вони здатні очищати і фільтрувати повітря в домі. Якщо ви ще й любите доглядати за квітами, то це стане вирішенням проблеми неприємного запаху в домі.
А в цілому, якщо вам потрібен серйозний підхід до вирішення проблеми із неприємним запахом, звертайтеся до клінінгової компанії «Універсальний Клінінг». Наші спеціалісти мають низку професійних засобів, які здатні по-справжньому боротися із смородом, а не лише маскувати його. Також ми можемо запропонувати вам озонування приміщення, яке на 100 відсотків видалить будь-які неприємні запахи з вашого будинку чи квартири.