вул. Капушанська, 154А
м. Ужгород
Універсальний
Клінінг
блог універсального клінінга

Чистка лінолеуму

Як відмити покриття підручними засобами
Якщо за лінолеумом правильно доглядати, можна суттєво продовжити термін його використання. Водночас, уникнувши тріщин, переломів та розшарування покриття.
Які ж головні умови по догляду за лінолеумом? Записуйте!
1. Перші декілька днів після встановлення лінолеуму в кімнаті уникайте миття його водою. Краще віддайте перевагу прибиранню віником або пилососом.

2. Відтак за днів 4-5 ви можете здійснювати повноцінне вологе прибирання. Але обов'язково з використанням спеціалізованих миючих засобів для очищення лінолеуму. Якщо такого у вас немає, тоді додавайте у воду звичайний універсальний засіб для миття підлоги або рідке мило.

3. Ніколи під час прибирання лінолеуму не використовуйте гарячу воду, харчову соду чи інші сильно лужні засоби. Оскільки вони з часом зроблять ваш лінолеум ламким.

4. Якщо ви хочете зберегти якомога довше відтінок вашого лінолеуму свіжим і яскравим, то рекомендуємо скористатися спеціальною емульсією, яка наноситься на поверхню як додатковий шар. Ця емульсія продається у спеціалізованих магазинах і сприяє довшій експлуатації лінолеуму.

5. Якщо ви проводили ремонт і на поверхні лінолеуму є залишки будівельних сумішей, рекомендуємо акуратно підчистити їх з допомогою шпателю. Відтак підмести і помити поверхню мильним розчином.

6. Якщо на лінолеум потрапила фарба чи лак, зняти ці засоби можна з допомогою ацетону чи уайт-спириту. Але робіть це акуратно і точково.

7. Щоб надати поверхні лінолеуму блиск після будівельних чи ремонтних робіт у приміщенні, рекомендуємо помити поверхню водою розчиненою з марганцівкою чи оцтом.
Якщо ви стикнулися з проблемою плям на лінолеумі, тоді вам допоможуть такі рекомендації:

- Йод, фломастер, кава відмиваються скипидаром, керосином чи бензином. Але не забувайте після чищення промити поверхню мильним розчином, щоб нейтралізувати пари цих речовин.

- Віск, сліди від гуми, крем для взуття чи застарілу жуйку можна відчистити з лінолеуму з допомогою того ж таки бензину. Нанесіть на пляму губку з бензином, відтак помийте покриття мильним розчином.

- Плями крові можна забрати сумішшю нашатирного спирту та перекису водню.

Жирні плями добре відчищаються з лінолеуму скипидаром.
Але якщо у вас сталася якась прикрість, а забрати пляму з лінолеуму самотужки не вдається – ви завжди можете звернутися за допомогою до клінінгової компанії. В Ужгороді та Закарпатській області професійні послуги прибирання надає «Універсальний Клінінг». Наші спеціалісти мають у своєму арсеналі десятки засобів для якісного і ефективного прибирання приміщень, у тому числі й для прибирання складних забруднень на лінолеумі.