вул. Капушанська, 154А
м. Ужгород
Універсальний
Клінінг
блог універсального клінінга

Чому дехто боїться клінінгу

Розвіюємо міфи про послуги прибирання
На жаль, в нашому суспільстві ще досі побутує стереотип, що клінінг – це щось з розряду чужого, далекого і не потрібного. Однак ті, хто хоча би раз скористалися послугами клінінгової компанії, назавжди змінюють свою думку на протилежну. Адже, клінінг – це зручно, вигідно та, головне, безпечно.
Тому сьогодні ми вирішили розвіяти деякі міфи про клінінгові послуги.
1. Клінінг – це дорого

Перший страх, з яким стикаються ті, хто потребує замовити прибирання, полягає у вартості послуг. Люди бояться, якщо вони замовлять професійне прибирання, то це буде занадто дорого. І краще вже скористатися послугами якоїсь «баби Клави з оголошення». Однак, поспішаємо вас запевнити, що послуги клінінгової компанії коштують адекватні гроші і в кінцевому результаті ви переконаєтеся, що від професійного прибирання лише виграли. Вам не потрібно буде самостійно закуповувати відра, швабри, ганчірки, миючі засоби. Натомість, усі ці речі клінери привезуть із собою. У клінінговій сфері на сьогоднішній час панує доволі жорстка конкуренція, тому адекватна ціна на послуги – один із засобів конкурентоспроможності.

2. Неякісне прибирання

У провідних клінінгових компаніях співробітники перед тим, як заступити до роботи, проходять навчання. Воно полягає не в тому, щоб навчитися тримати у руках ганчірку, як багато хто думає. А в тому, щоб майбутній клінер вивчив сучасні технології прибирання, професійний інвентар, роботу з миючими засобами, яких у професіоналів повинно бути щонайменше 10-15 найменувань. Також майбутній співробітник компанії повинен пройти анкетування, перевірку та стажування. Тому послуги, надані провідними клінінговими компаніями, є якісними та професійними.
3. Ймовірність крадіжок

Чимало постійних клієнтів нашої клінінгової компанії розповідали, що свого часу також стикалися із страхом щодо ймовірних псувань речей або навіть крадіжок. Тому довгий час відмовляли собі у задоволені замовити додому послуги клінінгової компанії. На жаль, такий міф також часто побутує серед українців. Особливо долучаються до його поширення ті, хто працює, так би мовити, сам на себе, підшуковуючи собі клієнтів по оголошенню, не сплачує податки та надає послуги прибирання, далекі від професійного клінінгу. Хочемо запевнити вас, що будь-яка клінінгова компанія, котра поважає своє чесне ім'я, нізащо не допустить до роботи людину, яка не пройшла попередню перевірку та довготривале стажування. Лише тоді, коли потенційний співробітник був ретельно вивчений, його допускають до роботи у приватних оселях. Крім того, клінінгова компанія з хорошим іменем, не зацікавлена у тому, щоб на об'єкті прибирання, ставалися які-небудь інциденти зі зникненням чи псуванням речей. Тому робить все максимально можливе, щоб цього не допустити і, зрештою, несе матеріальну відповідальність за дії своїх співробітників.
Сподіваємося, що ми змогли переконати вас у тому, що час професійного клінінгу в Україні вже давно назрів. І минули ті часи, коли сюжети про послуги професійного прибирання ми бачили тільки в американських фільмах. Наразі клінінг є доступний у нас, а якість послуг наших клінерів часто перевищує якість роботи закордонних клінінгових служб.

Нагадаємо, що в Ужгороді послуги прибирання та хімчистки килимів і м'яких меблів надає компанія «Універсальний Клінінг», яка працює на ринку майже 10 років. Щоб залишити заявку на оцінку вартості прибирання або замовити клінінг, вам достатньо зателефонувати нам чи заповнити форму на нашому сайті.