вул. Капушанська, 154А
м. Ужгород
Універсальний
Клінінг
блог універсального клінінга

Чому закарпатці соромляться викликати клінінгову службу

Або як побороти комплекс брудного будинку
В нашому суспільстві існує неписане правило: перед викликом клінінгової компанії в будинку необхідно обов'язково прибрати. Інакше, кажуть, соромно буде показувати весь свій бруд стороннім людям. На жаль, дуже велика кількість закарпатців досі свято вірять, що хтось їх обмовить, напліткує, тому що в будинку не зовсім чисто.

Та поспішаємо вас заспокоїти: ми живемо у такий час, коли людей цікавить лише те, що стосується безпосередньо їх самих.
А співробітники клінінгових компаній з дня на день стикаються зі стількома будинками і квартирами, що через тиждень вже навіть в обличчя вас не згадають, якщо й зустрінуть на вулиці.
Ось кілька пунктів, які допоможуть вам зрозуміти, чому користуватися послугами клінінгових фірм зовсім не соромно, а швидше – необхідно.

1. Головне завдання клінінгової служби і клінерів зокрема – наводити лад у приміщеннях: квартирах, будинках, офісах.

2. За послуги клінерів ви платите гроші. Ніхто не прибирає у вас безкоштовно, щоб соромитися цього.

3. Ви замовляєте клінерів саме для того, що у вас брудно. Якби у вас було чисто, то ви б цього не робили.

4. Кажете, що соромно, бо у хату приходять одразу 3-4 людини? Але одна людина не зможе провести у вас повноцінне прибирання. Тому велика кількість працівників – це не людська цікавість, а звичайна необхідність.

5. Такі послуги як хімчистка килимів або хімчистка меблів можуть надати виключно працівники, які мають спеціальне обладнання та пройшли навчання. Тому про який сором може йти мова, якщо надавати клінінгові послуги є прямим функціональним обов'язком співробітників компаній.
В Ужгороді послуги клінінгу надає компанія «Універсальний Клінінг». Щоб замовити послугу прибирання чи хімчистки меблів або килимів – вам достатньо зателефонувати за номерами, вказаними на сайті, або залишити електронну заявку. Після цього наш менеджер виїде до вас на оцінку та розрахує суму на прибирання чи хімчистку, а також обере зручну для вас дату для отримання клінінгових послуг.