вул. Капушанська, 154А
м. Ужгород
Універсальний
Клінінг
блог універсального клінінга

Детокс оселі: як часто треба прибирати в квартирі

Кілька порад, які допоможуть позбутися комплексу брудної оселі
При сучасному темпі життя чимало жінок докоряють собі, що прибирають житло не так часто, як це робили, до прикладу, наші мами. І не рідко ми задаємо собі питання: а як часто все ж таки потрібно прибирати у квартирі чи будинку? І одразу ж готові дати відповідь на це споконвічне запитання: частота клінінгу в тій чи іншій оселі залежить від кількох факторів.

По-перше, важливе значення має кількість людей, яка проживає в будинку, по-друге, неабияку роль відіграє наявність вдома улюбленців – собак чи котів, по-третє, чи є маленькі діти, по-четверте, чимало залежить від пори року… І такий перелік можна продовжувати й продовжувати.
Однак, спеціалісти з прибирання вже давно впевнилися в тому, що аби в будинку чи квартирі було чисто, необхідно прибирати не рідше, ніж 1 раз на 5-7 днів.
Генеральне прибирання варто проводити не рідше 1-2 разів у році. Занадто часте прибирання, як це дивно не звучить, може негативно позначитися на стані меблів, шпалер, штор тощо. Адже уявіть собі, що ви чи не щодня натираєте вашу шафу синтетичним поліролем, чи чистите плитку у ванній кімнаті агресивним кислотним засобом. Рано чи пізно, часте використання мийних засобів дасть про себе знати…

Тому ось вам кілька рекомендацій щодо частоти прибирання у вашому будинку чи квартирі.

- Вологе прибирання поверхонь (полиць, тумб, спинок ліжка, підлоги) потрібно проводити не частіше одного разу на 5-7 днів. Тут зверніть увагу на перелік факторів, які ми наводили вище, і які, однозначно, впливають на степінь осідання пилу на поверхні. Окремим рядком варто зауважити, що в будинку, де є маленька дитина, проводити вологе прибирання слід кожні 2-3 дні.

- Сухе прибирання пилососом проводьте раз на 2-3 дні. Це допоможе вам позбутися алергенів, а також додасть чистоти в оселі, де проживають домашні улюбленці.

- Миття туалету та ванної кімнати слід здійснювати не рідше 1 разу на 5 днів. Адже санвузол – саме те місце, де бактерії накопичуються найшвидше. Рекомендуємо використовувати щоразу мийні засоби на основі хлору. Знаємо, що ви ненавидите цей запах, однак, такі засоби дуже добре допомагають позбутися різноманітних бактерій.

- Ретельне прибирання кухні слід проводити так само не рідше одного разу на 5-7 днів. Однак, в одній із наших публікацій ми вже піднімали тему прибирання на кухні, де рекомендуємо проводити невелике прибирання кухні щодня. Нехай воно триває 5-10 хвилин, але це допоможе вам утримувати улюблене місце всієї родини у постійному порядку. А вже раз на тиждень ви матимете змогу більш ретельно прибрати у цій частині квартири чи будинку.

- Мити вікна рекомендуємо 2-3 рази в році. Це, звісно, не стосується тих осель, вікна котрих виходять на проїжджу частину або знаходяться на перших поверхах багатоквартирного будинку. В таких оселях мити вікна потрібно хоча б що три місяці.

- Такі речі як люстри, радіатори, дверні отвори, шафи в передпокої необхідно мити не рідше одного разу на три-чотири місяці.


If a building becomes architecture, then it is art
- Що стосується пір року, то потрібно пам'ятати, що влітку на речах накопичується більше пилу, часточок вихлопних газів, та інших дрібних частинок, а, значить, разом з цим – і бактерій та вірусів. Тому в теплий період слід більше уваги приділяти темі прибирання житла

Пам'ятайте, якщо ви не надто захоплюєтеся клінінгом і терпіти не можете відра з ганчірками та рукавицями – поруч у вашому місті завжди є клінінгові компанії, які залюбки нададуть вам послуги прибирання вашої оселі.