вул. Капушанська, 154А
м. Ужгород
Універсальний
Клінінг
блог універсального клінінга

Дитина і прибирання

Як правильно доглядати за будинком, в якому живе малюк
Коли у родині з'являється немовля, усі правила та звички сім'ї стають геть іншими. Змінюється не лише режим дня та темп життя! Надзвичайне значення у такий період має гігієна всередині оселі, де живе малюк.
У цій статті ми спробували систематизувати основні правила догляду та прибирання житла.
1. Найважливіше правило полягає в тому, щоб прибирання квартири чи будинку, де є маленькі діти, здійснювалося щодня. Це не повинно бути генеральне прибирання, натомість – поверхневе сухе та вологе.

2. Дуже важливо мати у своєму арсеналі пилосос і проводити щодня збір пилюки, щоб мінімізувати її накопичення на предметах домашнього вжитку. Звісно, найоптимальнішим варіантом може стати наявність робота-пилососа, який за вас проводитиме цю роботу.

3. Правило №3 – це регулярне вологе прибирання підлоги будинку чи квартири. Ідеально, якщо це буде вода з дезінфікуючим мийним засобом, яка здатна знешкодити до 99 відсотків усіх відомих бактерій.

4. Регулярно робіть протяги у квартирі чи будинку. Виносьте колисочку з дитиною в інше приміщення і ретельно щодня провітрюйте кімнати.

5. Щоб забезпечити чистоту та гігієну в оселі з дитиною, радимо принаймні раз на два тижні мити іграшки, якими грається ваші син чи донька. Чим молодша дитина, тим ретельніше це потрібно робити. Адже діти мають звичку все брати до рота. Найкращим варіантом стане протирання іграшок ганчіркою, змоченою в мильному розчині.

6. Якщо у вашої дитини багато плюшевих іграшок, рекомендуємо періодично здавати їх до цеху по хімчистці килимів, де також чистять і м'які іграшки. Там вам їх ретельно почистять та розчешуть. Таким чином ви мінімізуєте контакт дитини з алергеном у вигляді пилу.
7. Слідкуйте за чистотою столика для годування дитини. Мийте та дезінфікуйте його перед кожним годуванням малюка. Якщо дитина вже старшого віку і користується столом для гри та малювання – хоча б раз на три дні протирайте столик дезінфікуючим засобом.

8. Намагайтеся використовувати якомога менше побутової хімії під час прибирання будинку чи квартири, оскільки вона може викликати алергію у дитини. Натомість, радимо користуватися старим і перевіреним методом - мильним розчином.

Також наводимо перелік підручних засобів, які здатні відчистити певні зони будинку від бруду, залишаючись безпечними для вас та вашого малюка.

1. Сода та оцет. Сода, до прикладу, може допомогти під час прибирання жирних забруднень на кухні. Оцет, у свою чергу, може стати в нагоді під час прибирання кахлю у ванній кімнаті, оскільки має силу при проблемі жовтизни або забруднених міжплиткових швах. Також оцет може допомогти позбутися неприємних запахів у оселі.

2. Нашатир. Цей засіб стане в нагоді під час миття вікон, під час прибирання плитки на стіні та на підлозі, а також при видаленні іржі тощо.

3. Пароочисник. Його принцип роботи дуже простий: апарат нагріває воду до 150 градусів по Цельсію і при натисненні кнопочки випускає гарячу пару, здатну відчистити найскладніші забруднення у оселі. Якщо в будинку є маленька дитина, парогенератор стане незмінним помічником для мами. З допомогою цього дива техніки ви зможете безпечно прибирати різні зони вашого будинку чи квартири. До речі, детальніше про можливості пароочисника ви можете прочитати в іншій статті нашого блогу, присвяченій саме такому прибиранню.

4. Мило. Готуйте мильний розчин з дитячого мила, а ще краще, якщо користуватиметеся натуральним милом, виготовленим без застосування шкідливих речовин.
Сподіваємося, що ці поради стануть вам у нагоді під час прибирання будинку, в якому живе малюк. А якщо ж у вас виникне потреба у генеральному прибиранні житла, звертайтеся до компанії «Універсальний Клінінг».