вул. Капушанська, 154А
м. Ужгород
Універсальний
Клінінг
блог універсального клінінга

Догляд за люстрами

Корисні поради щодо миття світильників різного типу
Всі люстри, не залежно від свого типу та матеріалу, з якого виготовлені, однаково припадають пилюкою . Так само однаково потребують вони регулярного прибирання.
Інша справа – це складність миття люстр. Адже тут усе залежить саме від матеріалу, з якого виготовлені плафони чи світильники.
1. Найскладнішими у прибиранні будуть кришталеві люстри. Тому, приступаючи до їхнього миття підручними методами і способами, не забудьте прибрати якісний очищувач для скла, а також засіб, призначений саме для миття люстр. Такі засоби наразі можна купити в магазинах побутової хімії. І хоча вони призначені для домашнього використання – справляються із задачею на відмінно. Також одразу варто попередити, що при митті кришталю вам буде необхідно залізне терпіння, адже для отримання бажаного результату, щоб кожна підвіска блищала, як від сонця, буде потрібно добряче відполірувати кожен елемент люстри. Якщо під руками у вас немає засобу для скла або ж спеціального засобу для миття люстр, в нагоді можуть стати такі коктейлі: розмішуємо у рівних пропорціях сіль та оцет 9% і виливаємо у ледь теплу воду. Відтак в отриману суміш поміщуємо деталі кришталевої люстри. Промиваємо їх з допомогою кухонної губки. Кожну деталь відполіровуємо сухою мікрофіброю. Або ж такий рецепт: у 10 л води насипаємо 100 грамів кальцинованої соди. В отриманій суміші промиваємо всі деталі люстри, відполіровуємо до суха.

2. На друге по складності місце можна віднести кухонні люстри. Здавалося б, вони мають найпростішу конструкцію і мити їх має бути найлегше. Однак, тут процес ускладнюється тим, що більшість кухонних люстр, окрім пилу, мають на своїй поверхні шар осілого жиру. Тому мити їх необхідно лужними засобами. В домашніх умовах радимо розчинити у теплій воді засіб для миття посуду і з допомогою кухонної губки вимити ним усі деталі люстри. Якщо жир застарілий або сильно прикипілий, тоді необхідно буде використовувати сильно лужні засоби, які придбати можете в магазинах побутової хімії. Це може бути щось на кшталт засобу для миття грилю чи духовок. Однак, працювати необхідно буде в рукавичках та масці, щоб не отруїтися випарами хімії.
3. Найлегше помити можна люстри звичайних конструкцій, які встановлюють у спальних кімнатах, коридорах, та світильники. Адже майже всі вони мають доволі не складну конструкцію і добре піддаються миттю з допомогою засобу для скла або теплою водою з додаванням нашатирного спирту.

Також пам'ятайте, що ви завжди можете скористатися допомогою клінінгової компанії. Ми маємо у своєму арсеналі лише професійну хімію, яка разом із досвідом та знаннями наших співробітників творить чудеса. Замовити послуги клінерів можна на нашому сайті або зателефонувавши за номерами, вказаними у розділі «Контакти».