вул. Капушанська, 154А
м. Ужгород
Універсальний
Клінінг
блог універсального клінінга

Догляд за меблями

Поради як зберегти ваші дивани та крісла у гарному вигляді
З плином часу будь-яка річ зношується, не зважаючи на те, за скільки ви її придбали. Адже, як відомо, нічого вічного не буває… Це стосується і таких речей як дивани, крісла, матраци чи стільці.
Тому аби зберегти ваші улюблені м'які меблі у гарному вигляді, ви повинні дотримуватися рекомендацій щодо правильного догляду за ними.
1. Регулярно проводьте суху очистку меблів від пилу. Для цього рекомендуємо придбати собі (якщо такої немає у комплекті) спеціальну насадку для чистки меблів до пилососу. З допомогою насадки ви зможете проникнути глибоко у всі щілини та тканинні зморшки і вибрати звідти осілий пил.

2. Час від часу радимо розкладати ваш диван у відповідності до його конструкції та проводити суху чистку внутрішньої фурнітури. Також рекомендуємо проводити вологе прибирання внутрішніх дерев'яних частин дивану чи розкладного крісла.

3. Не ставайте стопами ніг на диван. Тому що, яким би якісним та дорогим не було внутрішнє наповнення дивану, все одно на ньому з часом утворяться вм'ятини.

4. Якщо бажаєте продовжити життя вашому спальному матрацу, то обов'язково щонайменше раз на місяць перевертайте його на інший бік та «з ніг на голову». Таким чином внутрішнє наповнення утрамбовуватиметься рівномірно і матрац служитиме довше.

5. Під час кожного прибирання в будинку чи квартирі робіть і вологе протирання ніжок та іншої фурнітури стільців, крісел, ліжка.
6. Для кухонних стільців користуйтеся чохлами або подушками. Таким чином ви максимально захистите їх від зайвих плям. А на кухні, як ви знаєте, покласти пляму на обшивку – простіше за просте. Також ви можете замовити собі захисні чохли й для дивану та крісел.

7. Якщо ви щось розлили чи висипали на м'яку обшивку ваших меблів, не поспішайте затирати тканину різноманітними хімічними засобами побутового призначення. Оскільки шкоди можете наробити більше, ніж користі.

8. Найкращим вирішенням проблеми утвореної плями стане така послідовність дій: максимально промокніть пляму сухою серветкою, після чого промийте пляму чистою теплою водою. Але не розтирайте плямку в різні сторони, щоб не вразити ще більшу частину тканини. Навпаки – втирайте її на одному місці. Після цього скористайтеся мильним розчином.

9. Однак найкращим рішенням проблеми плям та забруднень стане виклик спеціалістів, які займаються чисткою меблів професійно.
В Ужгороді та Закарпатській області хімчисткою диванів, матраців, стільців та крісел займаються спеціалісти клінінгової компанії «Універсальний Клінінг». У своєму робочому арсеналі клінери мають великий перелік миючих засобів для різноманітних тканин, шкіри, шкірозамінників, а також плямовивідники, ополіскувачі, парфуми для меблів. Замовивши послугу хімчистки м'яких меблів – ви подаруєте їм друге дихання. Щоб замовити послугу – вам достатньо зателефонувати нам або залишити замовлення на нашому сайті.