вул. Капушанська, 154А
м. Ужгород
Універсальний
Клінінг
блог універсального клінінга

Хто відповідає за прибирання під'їздів?

З клінінговою компанією підтримувати чистоту у багатоповерхівці завжди зручніше
Більшість українських родин мешкає в багатоквартирних будинках і щомісяця платять за комунальні послуги. На жаль, більшість з них не мають точного уявлення про те, за що саме вони платять. Якщо з платіжками за газ, воду чи опалення все ще більш-менш ясно, то за що ми платимо ЖЕКу для багатьох є таємницею.

Ваш будинок може також перебувати на балансі ОСББ. Але в будь-якому випадку існує чіткий обсяг послуг, які повинні надаватися мешканцям будинку, незалежно від того на чиєму він балансі.

ЖЕКи і ОСББ, відповідно до закону, повинні підтримувати чистоту і порядок у під'їздах та на прибудинкових територіях. Сюди входить миття підлоги, перил, сходів і вікон, своєчасне вивезення сміття, обслуговування ліфтів, прибирання підвальних приміщень та горищ тощо.

Коли мешканці не отримують якісні послуги прибирання в під'їзді, то вони завжди можуть найняти для виконання цих робіт спеціальну клінінгову службу. Це - прозорий та дієвий механізм, який дозволяє підтримувати чистоту і порядок в будинку. Жильці зможуть самі визначати розмір і порядок сплати внесків та перелік послуг.

Прибирання під'їздів професіоналами включає широкий перелік послуг, який Ви можете коригувати в залежності від Ваших потреб.
Ви обираєте послуги по необхідності. Крім стандартного прибирання в під'їзді, існує можливість замовити окремо конкретну послугу, наприклад, миття вікон.

Серед наших послуг:

  • Сухе і вологе прибирання підлоги;
  • Миття підвіконь, перил;
  • Миття стін;
  • Знищення неприємних запахів;
  • Миття дверей ліфта та ліфтової кабіни;
  • Миття вхідних дверей;
  • Прибирання території біля під'їзду;
  • Миття вікон, тощо.
Графік виконання детально обговорюється з кожним замовником. За основу можна взяти графік, за яким зазвичай працюють працівники ЖЕКу:

Замовник має змогу підлаштовувати графік під свої потреби, як забажає, додаючи або забираючи деякі з послуг.

Вартість послуг залежить від переліку робіт. У нас діють приємні акції та знижки, а якість - завжди на висоті.

З допомогою нашої клінінгової компанії у під'їзді Вашого будинку завжди буде приємно та затишно. Телефонуйте нам, і Ви отримаєте детальну та професійну консультацію і відповіді на всі свої запитання. З нами зручно та надійно співпрацювати. Одного разу звернувшись до нас, Ви будете радити нас своїм друзям та рідним.