вул. Капушанська, 154А
м. Ужгород
Універсальний
Клінінг
блог універсального клінінга

Інвентар для прибирання

Чим клінери радять користуватися під час прибирання будинку
Теоретично прибрати житло можна навіть з однією ганчіркою і простою водою. Однак, чи сподобається вам якість такого прибирання – це вже інше питання.
Тож наші спеціалісти підібрали невеликий перелік інвентарю, яким ми радимо користуватися під час генерального прибирання квартири чи будинку.
1. Ганчірки

До цього розділу ми відносимо будь-які типи ганчірок: мікрофібри для скла, м'які фібри для поверхонь, бавовняні ганчірки, целюлозні, прорезинені ганчірки, фібри для полірування поверхонь і так далі. Зрозуміло, вам не варто купувати цілу гору різноманітних фібр, однак, для якісного прибирання житла варто мати вдома принаймні 3 типи ганчірок: для скла і дзеркал, для протирання різноманітних поверхонь та для полірування.

2. Відра

Радимо мати у своєму, так би мовити, арсеналі три відра: одне для прибирання кімнат та загалом усіх поверхонь, ще одне – для прибирання ванної кімнати і туалету та відро для кухні. Аби не переплутати, радимо купувати відра різного кольору. Зазвичай, для санвузлів використовується червоний колір, для кухні – зелений, а для загальних зон – синій. До речі, так само – за кольорами – ви можете розрізняти і свої ганчірки, адже, ясна річ, що кожна зона повинна мати свою ганчірку.
3. Швабра

Зараз у магазинах є незлічена кількість різноманіття швабр. Тож кожен може обрати собі найзручнішу. Чи це буде швабра з текстильним мопом (насадкою), чи з резиновим, чи – мікрофібра. Тут потрібно спробувати і обрати те, що буде найкомфортнішим у використанні. Однак, і в цьому випадку, ми б порадили вам придбати кілька насадок для різних зон вашої оселі: загальних, кухні та санвузла.

4. Губки та скребки

Часто у нагоді під час прибирання можуть стати звичайні кухонні губки чи металеві скребки. З допомогою губок вдасться, наприклад, добре спінити хімію для санвузлів чи кухні, а металеві скребки допоможуть зняти вапняний наліт чи інші застарілі забруднення. Однак, будьте обережні із скребками, оскільки вони можуть пошкодити поверхню.
5. Пилосос

Гадаємо, тут не варто детально розписувати користь пилососу при генеральному прибиранні будинку чи квартири. Без попереднього збору пилу вам буде складніше прибрати житло, оскільки доведеться більше разів перемивати поверхні.

6. Щітки

Також під час генерального прибирання вам можуть знадобитися щітки різної жорсткості для очистки тієї чи іншої поверхні.

7. Паперові серветки

Добрим помічником під час миття скла чи дзеркал стають паперові серветки, які допомагають позбутися таких небажаних розводів, котрі залишає, зазвичай, мікрофібра.

На думку наших спеціалістів, це основний перелік інвентарю для генерального прибирання. Однак, пам'ятайте, якщо вам ліньки чи нема часу на прибирання – ви можете звернутися у клінінгову компанію з Ужгорода «Універсальний Клінінг» і замовити послугу генерального прибирання вашого житла. При цьому, вам не треба буде турбуватися ні про інвентар, ні про хімію. Оскільки, наші спеціалісти завжди приходять на об'єкт прибирання з усім необхідним. Для замовлення послуги достатньо зателефонувати нам або залишити заявку на нашому сайті.