вул. Капушанська, 154А
м. Ужгород
Універсальний
Клінінг
блог універсального клінінга


Хімчистка автомобіля: особливості проведення

Які етапи та способи чистки салону авто існують
В сучасному світі автомобіль із розкоші перетворився у необхідність. Зараз людині, чиє життя тісно пов'язано із потребою швидкого пересування у просторі, важко уявити себе без автомобіля. Разом з тим, авто, як і квартира чи будинок, потребує догляду та чистки.
Якщо зовні помити автомобіль не так важко, то всередині – все значно складніше. Адже головне – не зіпсувати тканину, не замочити електропроводку і ще чимало всіляких «не».
В чому ж особливості проведення хімчистки салону автомобіля? Почнімо з того, що салон авто буває виконаний із тканини або з натуральної шкіри чи зі шкірозамінника. Власне, від цього залежить метод хімчистки авто. Спеціалісти по хімчистці автомобіля, залежно від типу оббивки, працюють з різними миючими засобами, екстракторним вакуумним пилососом, парогенератором, різноманітними губками, фібрами, поліролями.
If a building becomes architecture, then it is art
Якщо розглядати типи хімчистки салону залежно від оббивки, то розрізняють:

- чистку парогенератором

- чистку вакуумним пилососом з додаванням хімії

- ручну чистку шкіри та шкірозамінника

При проведенні хімчистки спеціаліст повинен почистити:

- сидіння

- оббивку дверцят

- стелю

- багажне відділення

- килимки

- панелі та всі пластикові поверхні

Хімчистка салону авто дозволяє не лише позбутися видимого бруду та плям, але й небезпечних мікроорганізмів, які потрапляють в середину на наших руках, одязі, взутті.

При правильній хімчистці салону спеціаліст повинен почати свою роботу з оцінки. На цій стадії необхідно оглянути салон, тип тканини, шкіри чи замінника та визначитися, яким методом та засобами проводитиметься хімчистка авто. Відтак, другим етапом є чистка стелі. Однак, тут потрібно знати, що деякі типи стель здатні під впливом вологи віддуватися. Кожен спеціаліст розуміє, що стелю авто не можна перемочувати в жодному разі. Переважно її чистять з допомогою пароочисника. Цей спосіб хоч і повільніший та дорого вартісний, але й більш надійний. Найкращим методом очистки стелі може бути спеціальна піна, яка гарантовано не завдасть шкоди оббивці.

Після цього спеціаліст по хімчистці повинен взятися за чистку крісел. Це – найбільш забруднені місця в автомобілі. Часом спеціалісту доводиться навіть демонтувати крісла для ретельнішої чистки. Тут можна поєднати чистку вакуумним пилососом з додаванням хімії та пароочисника.

If a building becomes architecture, then it is art
Якщо крісла обтягнуті натуральною шкірою чи шкірозамінником, то спеціалісту доведеться виконати ручну чистку із застосуванням спеціалізованих засобів для професійної чистки шкіри. Після чого шкіра або її замінник ретельно насичуються кондиціонером.

Якщо салон вашого автомобіля обтягнутий шкірою – майте на увазі, що він потребує щонайменше одну хімчистку салону в році. Інакше – шкіра з часом тріскатиметься від неправильної експлуатації.

Після чистки крісел спеціаліст по хімчистці повинен почистити підлогове покриття та килимки. З обережністю чиститься саме підлогове покриття, тому що під ковроліновою обшивкою зазвичай натягнуті шнури електропроводки автомобіля.

Відтак чиститься багажне відділення транспортного засобу. Останнім етапом хімчистки салону авто є полірування панелей та пластикових поверхонь. Цей етап виконується також з використанням виключно професійних засобів.

Якщо ж ви вагаєтеся - обрати професійну хімчистку салону автомобіля чи зробити чистку самостійно підручними засобами, то тут ми радимо неодмінно вибрати перший варіант. Навіть якщо хімчистка авто здається вам простою. Адже неправильно підібрані засоби можуть попсувати зовнішній вигляд не лише крісел, а й стелі. А, відтак, щоб усунути наслідки невдалого чищення вам доведеться заплатити набагато більше.

Також нагадуємо, що в Ужгороді хімчисткою салонів автомобілів професійно займаються спеціалісти «Універсального Клінінгу».