вул. Капушанська, 154А
м. Ужгород
Універсальний
Клінінг
блог універсального клінінга

Хімія для прибирання

Як правильно підібрати миючі засоби для дому
Відмити увесь будинок однією водою можна, але це буде довго, нудно і не ефективно. А щоб зробити прибирання якісним та легким, варто скористатися миючими засобами. Однак для кожного куточка вашого будинку потрібна інша хімія.
Як правильно підібрати миючі засоби? Ось про це ми і поговоримо далі.
1. Скло

Для миття вікон, дзеркал чи скляних перегородок найкращим варіантом стане будь-який засіб для скла у розпилювачі. Якщо він ще й міститиме у своєму складі спирт, то допоможе помити ваші вікна якісніше і без розводів. Звісно, професійні клінери використовують у своїй роботі зовсім інші засоби для миття вікон, однак для домашніх умов розпилювач стане найкращим варіантом.

2. Поверхні

Для миття поличок, шаф, стільців, столів, тумб також не достатньо просто води. Оскільки від неї на поверхнях залишатимуться розводи. Тому ефективно буде додати до теплої води будь-який миючий засіб із нейтральним рівнем РН. У магазинах побутової хімії попросіть продавчиню запропонувати вам будь-який універсальний засіб для поверхонь. Усі ці засоби, зазвичай, м'які і не викликають пошкодження на поверхні, не залежно від матеріалу – пластик це, дерево чи будь-що інше.
1. Сантехніка

Для прибирання у ванній кімнаті чи туалеті вам також знадобляться миючі засоби, при цьому, більш агресивні, ніж для скла чи поверхонь. Розділіть умовно ванну кімнату і туалет на кілька зон і відповідно до них підбирайте миючий засіб. Наприклад, для генерального прибирання кахельної плитки на стіні та підлозі рекомендуємо придбати кислотні засоби для сантехніки. Вони переважно продаються у розпилювачах у вже готовому робочому розчині. Їх необхідно нанести на поверхню, спінити та залишити діяти протягом часу, вказаного на етикетці. Що стосується кераміки, як от раковина чи ванна, то кислотний засіб чудово справиться із забрудненнями й на цих предметах. Якщо вам потрібно відбілити кераміку, то радимо скористатися абразивним кремом, як от, до прикладу, Сіф. А от позбутися водного чи сечового каменю на стінках вашого унітазу допоможуть лише сильно кислотні засоби. Шукайте розчини на основі ортофосфорної чи соляної кислот. Але працюйте з ними у рукавичках і респіраторі. Якщо вам потрібен засіб для щоденного прибирання туалету, тоді можете придбати будь-який на основі хлору. Він чудово дезінфікуватиме унітаз і усуватиме неприємні запахи.

2. Кухня

На кухні найбільш забрудненими зонами є витяжка, мікрохвильовка, духовка та холодильник. Щоб зробити генеральне прибирання кухні потрібно озброїтися будь-яким сильно лужним засобом. Однак, під час миття поверхонь кухонних меблів зважайте на той факт, з чого виконаний фасад кухні та рекомендації виробника щодо догляду за ним. У магазинах побутової хімії сьогодні є чималий вибір миючих засобів для кухні. Потрібно лише підібрати той, який вам найбільше сподобається у роботі. Усі вони є лужними і сприяють швидкому розчиненню жиру на поверхнях. А от для щоденного підтримання чистоти на кухні рекомендуємо використовувати миючий засіб для посуду та теплу воду. Цей не агресивний розчин чудово видалятиме свіжі залишки жиру на кухонних поверхнях.
Якщо вам необхідне генеральне прибирання будинку чи квартири, а часу та бажання займатися ним немає, радимо скористатися послугами компанії «Універсальний Клінінг». Залишайте заявку на нашому сайті або телефонуйте на 0(99)55-65-002.