вул. Капушанська, 154А
м. Ужгород
Універсальний
Клінінг
блог універсального клінінга

Хто такий клінер

Та чим він відрізняється від прибиральниці
Кілька років тому в наш обіг увійшло нове слово «клінер». Наразі ця професія навіть офіційно включена до переліку професій в Україні. І розшифровується як «чистильник приміщень». Однак, ми не зовсім згодні з таким трактуванням.
Адже клінер – це професіонал з прибирання, який не лише вміє стирати пилюку з підвіконня та мити підлогу, а має певний багаж знань і досвіду.
Стало вже модним, що будь-яка прибиральниця, яка надає послуги прибирання по оголошенню, називає себе клінером. Однак, щоб називатися так, не достатньо володіти ганчіркою і відром. Клінери – це спеціалісти. Це професіонали, які перед тим, як почати працювати у клінінговій компанії, проходять короткострокове чи довгострокове навчання. Вони здобувають знання про типи миючих засобів, про їхній склад, про вплив на той чи інший матеріал, про ризики в роботі з окремими видами засобів, про ефективність засобів, про охорону праці і багато чого іншого.

Також клінери освоюють професійний інвентар. Адже це – різноманітні насадки для пилососу, призначені для видалення бруду в різних місцях, це пароочисник, вакуумний пилосос для чищення меблів або килимів удома в замовника, комплект для професійного миття вікон, спеціальні леза для видалення забруднень на склі, підлогомийна машина, роторна машина тощо. Професіонал повинен не лише уміти терти ганчіркою, а вивчити систему роботи із забрудненнями згідно з таблицею співвідношень температури, витримки та механічного тертя.


Тобто, клінер – це професія. А в Україні навіть є Київська Школа Клінінгу, яка проводить різноманітні тренінги та навчання щодо прибирання. Та Міжнародний Інститут догляду за будівлями, з офісом у столиці, який вивчає досвід прибирання в Україні та за кордоном і також проводить теоретичні та практичні навчання.

Варто знати, що клінери не працюють по окремо. Адже клінінг – це командна робота. Нам часто телефонують із запитаннями: «Скільки коштують ваші послуги на годину?». Відповідаємо: клінери не працюють погодинно – клінери націлені на результат. Вони працюють стільки, скільки потрібно до отримання кінцевого ефекту. Дивуються потенційні клієнти, коли чують, що аби прибрати 3-кімнатну квартиру, наприклад, потрібно 5-6 клінерів, які одночасно прибирають ванну, туалет, кухню, миють вікна. Така злагоджена робота спеціалістів націлена на кінцевий результат. А результат для клінерів один – бачити задоволеного і щасливого клієнта. Та, на жаль, багато людей звикли замовляти послуги прибирання в Інтернеті по оголошеннях, коли до них приїжджає жінка з побутовим пилососом, банкою Доместосу та Містера Мускула. Однак, повірте, що клінер так не працює.


Хочемо відзначити, що практично кожна людина може бути прибиральником, але не кожен може бути клінером. Щоб стати професіоналом у сфері прибирання приміщень, важливо мати такі якості, як: посидючість, технічна грамотність, ввічливість, терпіння, здатність працювати у команді, дисциплінованість, здатність перемикатися із виконання однієї задачі на іншу, енергійність, охайність.
Саме такими якостями володіють спеціалісти клінінгової компанії «Універсальний Клінінг» з Ужгорода. Тож, якщо ви бажаєте отримати справді професійні і якісні послуги прибирання в своєму будинку чи квартирі – звертайтеся до послуг спеціалістів, які мають великий багаж досвіду та знань у цій сфері.