вул. Капушанська, 154А
м. Ужгород
Універсальний
Клінінг
блог універсального клінінга

Коронавірус і прибирання

Як часто треба прибирати та дезінфікувати квартиру
Коронавірус, попри найоптимістичніші прогнози, продовжує поширюватися серед людей. Тому рекомендації щодо правильного і швидкого прибирання приміщень під час карантину є й надалі дуже актуальними. Адже, щоб уберегтися від ковіду, не достатньо лише одягати маску та рукавички – потрібно навчитися ще й правильно доглядати за своєю оселею.
Як же правильно проводити прибирання та дезінфекцію будинку чи квартири під час карантину – радять наші спеціалісти.
1. Навіть, якщо й раніше, до спалаху пандемії, ви були надзвичайно педантичною людиною, період карантину – саме час для удосконалення своїх звичок. Тож, передусім, складіть графік вологого прибирання. Загальне прибирання будинку чи квартири ви можете проводити один раз на тиждень, а от саме вологе – бажано робити частіше. Взагалі при пандемії рекомендується двічі на день мити підлогу у всій оселі, але, розуміючи зайнятість людей, ми радимо хоча би раз на день – увечері – приділяти час вологому прибиранню. Це підвищить вологість повітря і, відповідно, опірність слизових оболонок до різних інфекцій. Особливу увагу приділіть усім закуткам вашого житла, адже саме в таких місцях найчастіше відбувається скупчення бруду та бактерій.

2. Дезінфекцію приміщень під час карантину також радимо проводити раз на день. Якою саме буде вона – обирати вам. Узагалі розрізняють такі типи дезінфекції: зволожувач повітря, сольова та ефірна лампи, хімічні засоби, озонатор або ультрафіолетова лампа, як у лікарнях. Зрозуміло, що найбільш ефективними у боротьбі з коронавірусом будуть хімічні засоби, озонатор та ультрафіолет. Хімічні дезінфектори обирайте в залежності від того, що саме хочете дезінфікувати. Наприклад, ручки дверей, ключі, телефони, вішалки, загальні поверхні вдома або речі, яких першими торкаєтеся, коли повертаєтеся з вулиці, рекомендуємо дезінфікувати спиртовмісними розчинами. Але майте на увазі, що вміст спирту в них не повинен бути меншим за 70 відсотків. Мити підлогу радимо з додаванням хлоровмісного дезінфектора. Якщо у вас є можливість користуватися озонатором чи ультрафіолетовою лампою – це буде найкращим рішенням при боротьбі з ковідом. Адже під час озонування та роботи ультрафіолету відбувається знищення будь-яких мікрочастинок, в тому числі й вірусів.
3. Провітрювання приміщення є також не менш важливим кроком при карантині. Радимо якомога частіше робити провітрювання вашої квартири чи будинку. Адже вірус поза організмом живе не довго і регулярне провітрювання та зволоження спричиняє швидку загибель коронавірусної інфекції.

Нагадуємо, що наші спеціалісти надають професійну допомогу в боротьбі з різноманітними вірусами. Так, ми можемо запропонувати не лише послуги якісного професійного прибирання та дезінфекції в Ужгороді та області, але й надаємо послуги озонування приміщень професійним озонатором, який впродовж кількох годин здатен знешкодити різноманітні віруси, запахи тощо.