вул. Капушанська, 154А
м. Ужгород
Універсальний
Клінінг
блог універсального клінінга


Миття вікон: 5 дієвих порад як помити вікна без розводів


Ділимося секретами вікномия
На щастя, вже в далекому минулому ті часи, коли ми вимушені були мити вікна водою з оцтом та витирати скло газетним папером. І наразі нам здається, що з тих пір минуло більше сотні років. Однак, не зважаючи на те, що тепер ми маємо змогу купити різноманітні миючі засоби та сучасні мікрофібри з надтонким волокном, часом буває доволі складно помити вікна без розводів.

«Універсальний Клінінг» підготував для своїх клієнтів низку порад, скориставшись якими, можна наблизити ваші вікна до ідеалу.

1. Скло – окремо, рами – окремо


Щоб ваші вікна виглядали ідеально чистими, радимо перед миттям підготувати собі дві миски чи відерцята з чистою теплою водою. В один з них налийте концентрований засіб для миття вікон, який зможете купити в будь-якому магазині побутової хімії, в інший – концентрований універсальний засіб з нейтральним рівнем РН. Так само радимо підготувати собі дві різні ганчірки – для скла та для рам.
І скло, і рами повинні митися розчинами з різних ємностей. Таким чином ви уникнете перенесення бруду з рам (а там його завжди більше) на скло.
2. Додайте у воду трохи нашатирного спирту

Щоб уникнути появи таких небажаних розводів на склі, додайте у воду з миючим засобом трішки нашатирного спирту: 5 мл на 5 літрів робочого миючого розчину. З його допомогою вдасться розчинити різні кислоти, що, в свою чергу, допоможе справитися із забрудненням різного походження. Після чого в окремій мисочці розведіть 200 мл чистої теплої води, 500 мл гліцерину, який також зможете придбати в аптеці, та 5 крапель нашатирного спирту. І ще раз промийте цією рідиною вікна.

3. В допомогу – кухонна губка

Зворотня сторона звичайної кухонної губки має дуже зручне жорстке покриття, яке допомагає відмити старе, а, особливо, присохле забруднення, при цьому, не пошкоджуючи твердих поверхонь, в тому числі і скло. Саме її радимо використовувати, щоб видалити залишки бруду який, власне, і створює розводи на склі.

If a building becomes architecture, then it is art
4. Решту видаліть лезом

Якщо губка не справилася з деякими забрудненнями, радимо скористатися спеціальним лезом. Однак, не поспішайте, щоб не зіпсувати ваші пластикові вікна. Інструмент, який допоможе позбавитися бруду, варто купувати у спеціалізованих магазинах інструменту. Він має робочу назву «скребок по склу». Саме з ним можете приступати до миття вікон. Жодне інше лезо, в тому числі і канцелярські ножі, категорично не радимо використовувати для миття вікон. З допомогою саме такого скребка ви зможете також видалити застарілі наклейки, залишки скотчу тощо. Але, запам'ятайте: усі маніпуляції зі скребком ви можете здійснювати, лише по мокрому склі.

5. Завершальний етап – гумка або серветки

Коли скло на ваших вікнах вимито на всі сто відсотків, залишається завершальний етап – витерти його насухо так, щоб не утворилося розводів. Саме цей етап є найвирішальнішим. Адже багато з нас так і не в змозі справитися з цією задачею. Тож, наша вам порада: найкраще забрати залишки вологи зі скла з допомогою гумки. Спеціальні гумові стяжки для вікон побутового використання ви можете придбати в найближчому до вас господарському магазині. Утім, однозначно, дуже мало котрі з них є насправді ефективними. Крім того, потрібно натренуватися, щоб навчитися під правильним кутом стягувати цим інструментом залишки вологи зі скла. Тож, якщо такого інструменту під руками немає, або ви його не осилили, радимо скористатися звичайними господарськими паперовими серветками. Але, увага: саме паперовими. Оскільки будь-яка мікрофібра, однозначно, залишить на склі розводи, які проявляться тоді, коли на них засвітить яскраве сонечко. Якщо ж ви витиратимете скло чистими паперовими серветками, є більше шансів, що вони будуть дзеркально чистими і без розводів.

Утім, помити вікна у квартирі і помити вікна на висоті в офісі чи великому будинку – це дві великі різниці. Якщо в першому випадку ви можете справитися із завданням з легкістю, то під час миття вікон на висоті можуть виникнути різні труднощі. Адже не кожен має відповідний інструмент для роботи на висоті і, тим паче, є ті, хто боїться вже самого слова «висота». В такому випадку «Універсальний Клінінг» завжди приходить на допомогу, адже у нас є великий досвід миття вікон різної складності в Ужгороді та по всій Закарпатській області. Тим паче, що ціна на миття вікон у нас – доволі приємна, а кінцевий результат – обов'язково потішить.