вул. Капушанська, 154А
м. Ужгород
Універсальний
Клінінг
блог універсального клінінга

Миття вікон після ремонту

Поради як швидко і ефективно почистити скло
Миття вікон після завершення ремонту у будинку чи квартирі – ще та справа. Аби добре відмити скло та рами не достатньо мати в наявності ганчірки та миючі засоби.
Тут потрібна ще купа хитромудрого приладдя, яке допоможе не подряпати вікна, а гарненько їх відчистити від залишків клеїв, фарб та цементу.
Звісно, найкращим вирішенням проблеми стане замовлення послуги миття вікон у клінінговій компанії. Адже спеціалісти знають і вміють якісно мити вікна після ремонту. Більше того, вони мають у своєму арсеналі пароочисники, спеціальні леза для скла, леза для пластику, розчинники, терпени, кислотні засоби для зняття залишків ґрунтовки, а також професійні миючі засоби для скла та рам. Замовивши послугу миття вікон, ви можете бути певні, що клінери не лише якісно виконають роботу, а й зроблять це максимально обережно, аби не нашкодити вашому майну.

Втім, якщо ви схочете самотужки вирішити проблему брудних вікон удома, ви повинні знати декілька головних правил.

Правило 1

Якщо на склі є залишки цементу чи клеїв ви повинні максимально обережно змочити скло теплою водою з розчином будь-якого засобу для миття скла. А також залишити цей розчин діяти на поверхні на певний час. Це необхідно для того, щоб розмочити післябудівельні залишки. Якщо потрібно, повторіть цю процедуру двічі чи тричі. В іншому випадку пісок та дрібні частинки можуть подряпати ваше скло, коли ви проводитиме по ньому ганчіркою чи губкою.

Правило 2

Якщо на склі є наліпки не намагайтеся зняти їх з допомогою канцелярських чи кухонних ножів. А саме такі «картини» ми спостерігали не раз, коли люди намагалися самостійно вимити вікна підручними засобами. Будь-які наліпки повинні зніматися спеціальними лезами для роботи по склу. Якщо у вас немає професійного інвентарю, тоді краще добре розмочіть їх і скористайтеся м'якими ганчірками для подальшого зняття липкого паперу.
Правило 3

Якщо неакуратні майстри залишили після себе на склі потоки ґрунтовки, забрати їх можна з допомогою звичайного засобу для зняття лаку, тобто, ацетону. Наносити ацетон на скло необхідно ватними тампонами. Утім, вам доведеться добряче попрацювати, аби плями зникли, оскільки процес видалення ґрунтовки зі скла доволі довгий і важкий.

Правило 4

До переліку розповсюджених проблем при митті вікон після ремонту можна віднести і зняття липких паперових скотчів, які майстри звикли ліпити на віконні рами. Часто-густо ці наліпки дуже важко зняти з рам, а після них залишаються чорні липкі плями. Професіонали мають у своєму арсеналі спеціальні розчинники та терпени, які з легкістю справляються із проблемою. А от у домашніх умовах зняти паперовий скотч можна спробувати з допомогою звичайної банківської пластикової картки. Коли папір зійде, то липкість заберіть з допомогою звичайного крему Сіф.
Якщо після прочитаного ви зрозуміли, що мити вікна після ремонту – не ваших рук справа – звертайтеся у клінінгову компанію «Універсальний Клінінг» з Ужгорода. Ми з радістю та професіоналізмом виконаємо цю роботу за вас. Для виклику менеджера та замовлення послуги вам достатньо зателефонувати нам або залишити заявку на нашому сайті.