вул. Капушанська, 154А
м. Ужгород
Універсальний
Клінінг
блог універсального клінінга

Пластикові вікна та двері

Як правильно доглядати, щоб не зіпсувати
Як і всі меблі та конструкції у будинку, пластикові вікна та двері також потребують належного догляду.
Правильні миття та догляд у цілому дозволяють суттєво продовжити термін використання сучасних вікон та дверей у вашій оселі.
Сьогодні ринок дверей та вікон суттєво розширився у порівнянні з минулими роками. Крім власне пластикових конструкцій, покупцям пропонують вікна та двері, виготовлені з допомогою новітніх технологій, зі вставками алюмінію, металу тощо. Однак, в даному випадку потрібно розуміти, що правильний вибір конструкцій до вашого будинку передбачає не лише комфорт від теплозбереження та звукоізоляції, але й розуміння як правильно доглядати за вікнами та дверима у майбутньому.

Фурнітура:

Щоб фурнітура прослужила довше, необхідно, принаймні, двічі-тричі у році очищати її від пилу та накопиченого бруду. Це можна зробити з допомогою мильного розчину чи розчину з нейтральним миючим засобом. А металеві частини радимо змащувати спеціальною олією, щоб уникати зношення деталей.

Рама:

Догляд за рамами залежить від того, з якого саме матеріалу вони виготовлені. Якщо це білий чи темний пластик, то ви можете очищати його з допомогою крему для чищення Сіф. Якщо рами виготовлені з алюмінію чи мають металеві вставки, то радимо мити їх мильним розчином або засобом з нейтральним рівнем РН з використанням м'яких серветок, без застосування жорстких абразивів. Інакше ви можете пошкодити раму, наприклад, подряпавши її. Також забороняється використовувати при митті таких вікон різноманітні розчинники, кислоти чи ацетон.

Склопакет:

Склопакети можна помити з використанням будь-яких миючих засобів, призначених для миття скла і дзеркал. Тоноване скло слід мити більш обережно, без застосування абразивів та лез, які здатні залишити на поверхні подряпини.
Ущільнювачі:

Їх також слід мити засобом з нейтральним рівнем РН, щоб видалити залишки сміття та пилу. Ущільнювачі потребують обережного ставлення та догляду, оскільки виконують важливу функцію звукоізоляції та теплозбереження. А їхня гумова поверхня має властивість легко пошкоджуватися та зношуватися.

Москітна сітка:

Москітні сітки радимо хоча би двічі у році мити під струменем теплої води. Можете це робити у душовій кабінці. Однак зважайте, щоб сила струменю не пошкодила саму сітку.

Металопластикові двері:

Ці конструкції потребують такого ж ретельного догляду, як і вікна. Тому можете використовувати під час прибирання такі ж миючі засоби як і для миття вікон.
Якщо ж ви вирішите скористатися послугами клінінгової компанії для того, щоб правильно помити ваші вікна, майте на увазі, що ви отримаєте:

- ретельне пропарювання ваших віконних рам, фурнітури та склопакетів з допомогою парогенератора. Таке миття вікон дозволяє прибрати пилюку та бруд навіть із найглибших щілин.

- миття вікон із застосуванням високоякісної хімії іноземного виробництва.

- миття вікон без розводів та білого нальоту від високолужних засобів.

- миття складних віконних конструкцій та вікон на висоті без ризиків для життя.

- якісне та відповідальне миття вікон без нанесення пошкоджень.

В Ужгороді та Закарпатській області послугу миття вікон надає клінінгова компанія «Універсальний Клінінг». Для отримання додаткової інформації щодо миття вікон чи генерального прибирання вашого будинку або квартири – телефонуйте нам або залишайте заявку на нашому сайті.