вул. Капушанська, 154А
м. Ужгород
Універсальний
Клінінг
блог універсального клінінга


Прибирання квартири під час карантину:



ТОП-10 практичних порад


Прибирання в квартирі чи будинку – це річ, яку більшість людей, погодьмося, не надто люблять. Однак, робити це потрібно, не дивлячись ні на що. Бо ж кому приємно жити в бруді і антисанітарії? Однак, разом з поширенням інфекції COVID-2019 наше життя наповнилося і новими більш жорсткішими правилами та звичками прибирання. Тепер ми вимушені не лише ретельно мити поверхні, а й дезінфікувати їх, щоб максимально ефективніше знищити усі можливі мікроби та бактерії.

Ми підготували для вас ТОП-10 практичних порад щодо ефективного прибирання вашої квартири чи будинку.

1. Сухе прибирання

Повітря у будь-якому приміщенні, не зважаючи на те, що є невидимим, наповнене мільярдами різноманітних частинок пилу, волосся, слини та різних мікробів. Чимало таких мікрочастинок ми заносимо з собою до власної оселі на руках, речах, верхньому одязі. Тому дуже важливо у цей період проводити сухе прибирання усіх можливих поверхонь з допомогою пилососу. Рекомендуємо звертати особливу увагу на такі місця та речі, як килими, особливо при вхідній зоні квартири чи будинку, кутки кімнат, місце складання сміття, шафу, в якій зберігається ваш використаний протягом дня верхній одяг.

2. Провітрювання приміщень

Дуже важливо в період пандемії провітрювати ваше житло. Щоранку та увечері робіть протяги у своїй оселі на 10-15 хвилин. Це допоможе наповнити внутрішній простір киснем та позбутися зайвого вуглекислого газу, шкідливого для здоров'я. Тим паче, у закритому приміщенні, де немає доступу свіжого повітря, відбувається розмноження хвороботворних мікроорганізмів, зокрема коронавірусної інфекції.

Тим паче, у закритому приміщенні, де немає доступу свіжого повітря, відбувається розмноження хвороботворних мікроорганізмів, зокрема коронавірусної інфекції.
3. Миття поверхонь

Важливим етапом прибирання вашої квартири є миття поверхонь. В нашому випадку рекомендуємо зробити мильний розчин і з допомогою ганчірки протерти усі горизонтальні та вертикальні поверхні. У такий спосіб ви не лише зробите вашу квартиру чи будинок чистішими, а й позбудетеся небезпечних мікроорганізмів.

4. Дезінфекція

Дезінфікування дверних ручок, ручок шаф, перил сходів, кухонних поверхонь, кнопок зливу в туалеті тощо є неминучим етапом під час пандемії. Для цього рекомендуємо використовувати спеціальні дезінфікуючі розчини, які продаються у вигляді спрею у відділах побутової хімії. Однак, не забувайте про дезінфекцію підлоги вашої оселі. В якості дезінфікуючого елементу можете використати засоби з активним хлором, які не залишають запаху, але водночас ефективно вбивають усі можливі мікроби, у тому числі й COVID-2019.

5. Прання

Прання рушників під час пандемії – річ, на яку варто звернути особливу увагу. Адже, повертаючись додому з вулиці, рушник – третя річ у квартирі, якої ви торкаєтеся після дверних ручок та краників води. Це – один з найбільших накопичувачів бактерій. Змінювати рушники рекомендуємо що два дні, а прати – при температурі не менше 60 градусів. Раз на кілька прань радимо вмикати пральну машинку на 90 градусів. Тоді ви можете бути впевненими, що жодні бактерії на ваших рушниках не затримаються.

If a building becomes architecture, then it is art
6. Дезінфекція пральної машини

Щоб у вашій пралці не накопичувалися хвороботворні бактерії, радимо раз на кілька прань запускати її на пропарювання з додаванням невеликої кількості прального порошку. Це допоможе знищити бактерії, а також запобігти накопичування на внутрішніх стінках грибка.

7. Дезінфекція найбільш вживаних речей


Найбільш вживаними щодня речами є телефони, планшети, ноутбуки, пульти від різної техніки. На них накопичується велика кількість бактерій і збудників. Тому не лише під час прибирання квартири, а й щодня, ви маєте ретельно протирати ці речі спиртовим розчином чи звичайним дезінфікуючим засобом.

8. Губка для посуду

Губка для миття посуду – ще один з найбільших осередків різноманітних збудників. Тому замінювати її раз на три дні - обов'язкове правило, якщо хочете вберегтися від коронавірусу.

9. Полиця для взуття

Говорити про те, яка кількість мікроорганізмів зберігається на полиці для взуття – марна річ, тому що це, сподіваємося, розуміють усі. Тому обов'язково щодня промивайте полицю мильним розчином, після чого – добре змочіть і протріть дезінфікуючим засобом.

10. Дитячі іграшки


Ну, і останнє правило – правильно доглядайте за дитячими іграшками. Якщо у вас є маленькі діти, неодмінно мийте і дезінфікуйте їхні іграшки щодня. Так, знаємо, що це доволі складно і нудно, але тільки так ви зможете уберегти від інфекції своєї малят.

Звичайно, така ретельна щоденна робота неабияк втомлює. Тому ми завжди раді вам допомогти у прибиранні вашої оселі. Пропонуємо професійне прибирання квартири чи будинку за доволі прийнятною ціною в Ужгороді і по всій Закарпатській області.