вул. Капушанська, 154А
м. Ужгород
Універсальний
Клінінг
блог універсального клінінга

Прибирання офісних приміщень

Як регулярно та ефективно потрібно це робити
Чистота в офісних приміщення має прямий вплив на розвиток компанії, атмосферу в колективі та всі процеси, які відбуваються всередині.
Саме тому керівники великих підприємств чи маленьких фірм повинні дбати про якісне і регулярне прибирання свого офісу.
На що потрібно звертати увагу при визначенні частоти прибирання та врахуванні таких нюансів, як закупівля миючих засобів і витратних матеріалів?

- Основним пилезбірником в офісах, як відомо, є комп'ютерна техніка. Тому, якщо у вашому приміщенні є багато комп'ютерів, принтерів та решти оргтехніки, беріть до уваги той факт, що прибирати офіс доведеться якщо не щодня, то хоча б через день.

- В офісних приміщеннях дуже забруднюються меблі. Особливо, що стосується ніжок столів, стільців та низів диванів. Щонайменше тричі на тиждень клінер повинен приділяти увагу цим деталям для того, щоб створювати в офісі атмосферу чистоти.

- Якщо у вашому офісі працюють більше, ніж 5 співробітників, то прибирання санвузлів ви повинні тримати на особливому контролі. При такій кількості персоналу радимо прибирати туалети не рідше 2-х разів на день.

- Особливої уваги потребує скло та скляні двері і перегородки. Люди часто мають звичку відчиняти двері не з допомогою дверної ручки, а штовхаючи двері пальцями. І вже в кінці робочого дня на скляних дверях майоріють десятки відбитків пальців. Тому скло повинно протиратися щонайменше один раз вдень.

- Миття підлоги, особливо, якщо вона встелена ламінатом, повинно здійснюватися так само щонайменше один раз на день. Якщо у вашому офісі лежить ковролін, то суха чистка повинна проводитися у залежності від степені забруднення і прохідності відвідувачів.

- Хімчистку крісел радимо проводити в залежності від їхнього забруднення. Але, зазвичай, не рідше, ніж 1 раз у півроку.

- Миття дверей і батарей для підтримання їх у належному стані рекомендується здійснювати принаймні 1 раз на 2 тижні.
При організації прибирання в офісному приміщенні візьміть на замітку такі факти:

- Придбайте дві різні швабри для прибирання офісів і санвузлів. Якщо у вашому приміщенні є ще й кухня, то для неї так само купіть окрему швабру. Адже різні зони повинні мати різний інвентар.

- Те ж саме стосується й відер. Щоб було легше, можете для кожної зони придбати відра різного кольору. Це правило діятиме і при виборі ганчірок.

- Подбайте, щоб у офісі завжди були в наявності сміттєві пакети, мило, туалетний папір, паперові рушники та дезінфектор. Ці речі не лише сприятимуть комфорту працівників і відвідувачів, а й піднімуть імідж вашої компанії в очах клієнтів.

- Рекомендуємо забезпечити вашого клінера дезінфектором для миття підлоги у всіх зонах вашого офісу. Це, зокрема, знизить небезпеку зараження коронавірусною інфекцією в офісі.
Нагадаємо, що наша компанія «Універсальний Клінінг» надає повний спектр послуг з підтримання чистоти у офісних приміщеннях. Регулярність прибирання вашого офісу та забезпечення різноманітними миючими засобами і санітарними матеріалами обговорюється індивідуально при виїзді на місце. Щоб замовити виїзд менеджера та детально обговорити весь спектр послуг, достатньо зателефонувати нам або залишити заявку на сайті.