вул. Капушанська, 154А
м. Ужгород
Універсальний
Клінінг
блог універсального клінінга

Прибирання після ремонту: ТОП-5 порад

Розповімо, як швидко та якісно здійснити генеральне прибирання після ремонту
Закінчивши ремонт квартири чи будинку, ви можете нарешті відпочити і насолодитися спокоєм в оновленому помешканні. Проте чекайте: не так швидко!
Спершу вам доведеться пройти прибиральний марафон. Найбільшу проблему становить пил, що утворюється після складних ремонтних робіт. Практично завжди після ремонту з'являються частинки пилу, що якимось чином проникають у кожен куточок Вашого дому. Незалежно від того, наскільки добре ваш підрядник відмежовує ремонтну зону від решти вашого помешкання, пил знаходить можливість втекти.

На щастя, є кілька простих кроків, які допоможуть Вам побороти цього мікроскопічного, але дуже неприємного ворога. Не дозволяйте шарам пилу заполонити Вашу щойно відремонтовану оселю. Одягніть захисну маску і скористайтеся нашим списком порад, щоб здійснити ідеальне прибирання після ремонту.
1. Утилізація великого сміття

Велике сміття, наприклад, уламки цегли, обрізки гіпсокартону або керамічної плитки тощо, дуже ускладнює загальний процес прибирання квартир після ремонту. Якщо у приватному будинку існує можливість винести таке сміття на подвір'я, то власники квартир такої можливості, на жаль, не мають. Проте в такому випадку можна скласти сміття в мішки і вивезти їх на звалище або самостійно, або, скориставшись послугами спеціалізованих компаній.
Складіть велике сміття в мішки і вивезіть їх на звалище або скористайтеся послугами спеціалізованих компаній
2. Очищення від пилу м'яких меблів та килимів
Частинки пилу та бруду дуже легко осідають на гардинах, м'яких меблях та килимах. Якщо після ремонту залишити все як є і не видалити пил з цих предметів та поверхонь, можна отримати дуже невтішний результат. Крім неохайного зовнішнього вигляду, існує можливість виникнення алергічної реакції на надмірну кількість пилу. Тому обов'язково пропилососьте кілька разів всі м'які поверхні.
3. Очищення твердих поверхонь

Очистіть тверді поверхні зверху вниз. Почніть з витирання пилу зі стелі та стін - так, навіть там осідає пил під час ремонту. Сухе протирання - найбезпечніший спосіб видалення частинок пилу на стінах, щоб не пошкодити їхню поверхню. Але також можна використовувати злегка вологу ганчірку, залежно від типу фарби або настінного покриття.

Шафи та полиці - ще одне популярне місце осідання пилу. Очистіть внутрішні полиці всіх шаф, приділяючи особливу увагу важкодоступним куточкам. Протріть стільниці та інші плоскі поверхні перед тим, як почнете боротися зі сміттям, що знаходяться на підлозі.

Однак, навіть після такого ретельного прибирання ви маєте бути готові до того, що мікрочастинки пилу, на жаль, ще деякий час осідатимуть на вже чисті поверхні. І вам, в будь-якому разі, доведеться ще кілька днів тримати під рукою ганчірку та миючий засіб.
4. Очищення підлоги
В залежності від виду ремонтних робіт, підлога може бути забруднена більше або менше. Найкращий вихід - ще до початку ремонту застелити її плівкою, газетами або старими ганчірками. В будь-якому випадку, після робіт підлогу обов'язково потрібно пропилососити або замести, а потім зробити вологе прибирання. Можливо, протирати підлогу вогкою ганчіркою доведеться кілька разів. Радимо також додати у воду спеціальний миючий засіб, який переможе не тільки бруд, але й мікроби.
Після ремонтних робіт підлогу обов'язково потрібно пропилососити або замести, а потім зробити вологе прибирання
5. Скористайтеся клінінговими послугами

Не всі можуть мати справу з безладом після ремонту. Дехто просто не має на це часу, інші - бажання. Для цього і створена наша компанія. Професійні працівники зроблять за Вас прибирання після ремонту: ціна, якість та швидкість - гарантовано на найкращому рівні. Ви взагалі забудете про те, що у вас в оселі відбувалися будівельні роботи. Виконуємо прибирання після ремонту в Ужгороді зокрема та Закарпатській області - в цілому - ефективно та добросовісно. Ми завжди на зв'язку і готові прийти Вам на допомогу.