вул. Капушанська, 154А
м. Ужгород
Універсальний
Клінінг
блог універсального клінінга

Що таке екстракторна чистка килимів

В яких випадках рекомендуємо її замовляти
Почувши випадково фразу «екстракторна чистка», не кожен зможе одразу зрозуміти, що вона означає. Та навіть і зрозумівши, не всі вловлять різницю між екстракторною чисткою килима і хімчисткою в цеху.
Однак часто є випадки, коли єдиним вирішенням проблеми брудного килима, є саме екстракторна чистка. Як вона проводиться і на яких покриттях?
Екстракторна чистка – це чистка з допомогою вакуумного пилососу. Вона включає в себе розприскування миючого засобу по поверхні килима, чищення щітками та висмоктування хімії з допомогою пилососу. Після чистки килим повторно ополіскується нейтралізатором хімії. Покриття залишається злегка вологим і висихає протягом 10-15 годин.

Однак варто розуміти, що екстракторна чистка килима – це поверхнева чистка. На відміну від хімчистки килима у цеху, коли він повністю занурюється у миючий розчин і чиститься з двох сторін, екстракторна чистка передбачає чищення лише верхнього шару. В той час, як глибший шар ворсу залишається сухим. Цей метод дозволяє отримати чистий килим швидко і без проникання вологи на підлогу.
Чому і коли ми пропонуємо екстракторну чистку килимів?

1. Коли в клієнта є ковролінове покриття, яке приклеєне до підлоги. Це, переважно, спортзали, державні чи комерційні установи, зрідка – квартири. Екстракторна чистка, що важливо, не впливає на стан клею, не порушує його структуру та міцність.

2. Коли килими знаходяться в готелі чи хостелі і забрати його в цех хімчистки на кілька днів просто не реально зі зрозумілих причин.

3. Коли килимове покриття знаходиться під важкими меблями чи ліжком і витягнути його з певних для клієнта причин не можливо. В такому разі аби освіжити килим, ми пропонуємо екстракторну чистку.

4. Коли клієнт хоче почистити килим оперативно. Тобто, знову ж таки, з певних причин клієнт не може віддати килим у цех і чекати його кілька днів, тому що чистий килим потрібен вже. Тут також у пригоді стає екстракторна чистка килиму.
Як довго триває чистка? Тут все залежить від величини килиму, від його структури, щільності ворсу. Якщо це ковролін – то він чиститься швидше, товсті щільні килими – відповідно, довше. Переважно час чистки 1 квадратного метра килиму коливається від 10 хвилин до 30 хв., в залежності від щільності структури та степені забруднення. Крім пилюки та забруднення, екстракторна чистка дозволяє позбутися і важких плям та неприємних запахів килима.

Для чистки килимів удома в замовника ми використовуємо професійні миючі засоби українського та іноземного виробництва. Крім того, використовуються плямовивідники та нейтралізатори хімії. А всі миючі засоби мають Сертифікати відповідності. Тому екстракторна чистка вважається абсолютно професійним методом хімчистки килимів.

Для замовлення послуги вам достатньо зателефонувати нам або залишити заявку на нашому сайті.