вул. Капушанська, 154А
м. Ужгород
Універсальний
Клінінг
блог універсального клінінга

Що таке глибока чистка підлоги?

Як правильно вимивати застарілий бруд з покриття
Одним із напрямків роботи нашої клінінгової компанії з Ужгорода є глибока чистка підлоги.
Зазвичай, таку послугу замовляють, щоб відмити стару плитку від бруду або відчистити плитку після ремонту.
Адже у пористій структурі плитки з роками (інколи навіть протягом кількох місяців) накопичується бруд, вимити який ручним методом не можливо. Найшвидше органічний бруд накопичується у підлозі прохідних зон в таких закладах, як магазини, офіси з великою прохідністю людей, медичні заклади, кав'ярні. Однак підлога у приватних оселях також має здатність з часом затиратися і потребує ретельну глибоку чистку.

Плитка після ремонту потребує не меншої уваги з боку клінінгу. Адже в порах збирається шпаклівка, клей, пил тощо. Вимити плитку з будь-яким типом забруднення вручну теоретично можна. Але якість ручної чистки підлоги буде далекою від очікуваної.

Саме тому ми і пропонуємо нашим клієнтам скористатися послугою глибокої чистки підлоги.
Яким чином відбувається чистка, спитаєте ви. Щоразу, коли ми отримуємо подібне замовлення, виїжджаємо на об'єкт і ретельно оглядаємо підлогу на тип та складність забруднення. Після цього підбираємо відповідну хімію. У залежності від типу забруднення, це може буди кислотний або лужний миючий засіб.

Під час роботи на поверхню, яка потребує очистки, наноситься той чи інший миючий засіб. З допомогою роторної машини ця хімія розмивається по всій необхідній площі. Також наші клінери, в залежності від складності забруднення та структури плитки, підбирають чим саме їм працювати на поверхні – жорсткими щітками чи падами. Після цього окрема увага приділяється міжплитковим швам. Вони очищаються додатковою щіткою для швів, яка здатна вичистити звідти бруд, що в'ївся. Бувають випадки, коли клінерам доводиться працювати на одній і тій же поверхні кількома видами хімії - настільки глибоко в'їдається у структуру плитки бруд. Очищена підлога ретельно ополіскується та полірується відповідним типом паду.
Часто клієнти компанії «Універсальний Клінінг» дивуються, наскільки чистою може бути їхня плитка після глибокої чистки підлоги. Адже людям, які не стикалися досі із цією послугою, здається, що їхня підлога вже приречена на ремонт. Та, на щастя, це не так. І, повірте, що навіть найстаріша і найзабрудненіша кахельна плитка може знову засяяти чистотою і блиском, якщо спробувати її правильно і професійно відчистити.