вул. Капушанська, 154А
м. Ужгород
Універсальний
Клінінг
блог універсального клінінга

Що таке клінінгова оцінка?

На що звертають увагу клінери перед початком прибирання вашого будинку
Перед тим як прийти прибирати ваш будинок чи квартиру, ми обов'язково повинні оглянути його заздалегідь. Без цієї процедури дуже складно зрозуміти, якою буде вартість робіт, яким чином буде проходити прибирання, скільки клінерів працюватимуть на об'єкті чи які миючі засоби та інвентар ми повинні із собою привезти.
Ми з глибокою повагою ставимося до кожного нашого потенційного замовника, тому й клінінгова оцінка в будь-якому випадку є безкоштовною.
Навіть якщо ви після нашого візиту не замовили прибирання з різних причин, ви не повинні нам нічого платити. Адже оцінка – це частина нашої роботи, необхідна для того, щоб краще зрозуміти замовника.

Виїзд на об'єкт прибирання здійснюється переважно за кілька днів до бажаної дати виконання робіт. Наш менеджер детально оглядає усі приміщення, в тому числі й на наявність якихось дефектів. Цей пункт дуже важливий, оскільки він гарантує взаємну чесність клієнта та виконавця. Ми звертаємо увагу на ваші вікна, як вони відчиняються, з якого матеріалу виконані рами, чи є складності в доступі до них. Детально обдивляємося скло: чи, бува, немає на ньому подряпин, наліпок тощо. Ми оглядаємо степінь забруднення ваших меблів, у тому числі й кухні. Важливо нам зрозуміти походження плям, якщо вони є. Адже так ми зможемо правильно підібрати необхідні миючі засоби. Звертаємо увагу на забруднення кахельної плитки, на наявність чи відсутність водного або мильного каменю на стінках душової кабінки, на стінах санвузлів, а на стінках унітазу – наявність сечового каменю та іржі. Ми детально обговорюємо із замовником все, що потрібно мити, чистити, прибирати, а також уточнюємо, що не можна чіпати й куди не варто заходити. Клінінгова оцінка триває переважно від 10 до 20 хвилин, якщо приміщення має не більше 200-300 квадратних метрів. Цього часу достатньо для детального огляду та уточнення усіх деталей.Після цього, повернувшись до офісу, ми складаємо детальний план прибирання, підбираємо миючі засоби відповідно до індивідуальних потреб приміщення, яке оглянули. Прораховуємо кількість людино-годин, необхідних для швидкого і якісного прибирання. Відтак, формуємо вартість прибирання та озвучуємо її вам по телефону. Якщо клієнт згоден із кошторисом – домовляємося про день, в який проводитиметься прибирання.
Ми можемо гарантувати вам, що прибирання вашої квартири чи будинку буде проводитися виключно професійними миючими засобами, які мають Сертифікати якості в Україні. Усі засоби є безпечними для вас та вашого житла. Тож, якщо вам потрібно прибрати квартиру чи будинок, телефонуйте нам. Менеджер клінінгової компанії «Універсальний Клінінг» з Ужгорода приїде до вас у зручний для вас час та проведе клінінгову оцінку і прорахує вартість прибирання вашого житла.