вул. Капушанська, 154А
м. Ужгород
Універсальний
Клінінг
блог універсального клінінга

ТОП-9 правил ефективного весняного прибирання

Як швидко привести оселю до ладу
На носі – весна, а це водночас означає, що з першими весняними промінцями сонця всі ми почнемо помічати той пил і бруд, який накопичився за зиму. І якось так вже складається, що під час похмурої погоди безлад у приміщенні не такий помітний, як при сонячній погоді.
Тому ми підготували для вас добірку правил, які допоможуть прибрати оселю швидко та ефективно.
1. Головне правило весняного прибирання – це морально налаштуватися на роботу. Адже є серед нас ті, хто просто обожнює прибирання і може займатися цим з ранку до вечора. А от тим, хто просто органічно не переносить вже саме слово «прибирання», налаштуватися на цей процес буде ой як складно. Тут може допомогти візуалізація. Уявіть, що ви не просто прибираєте, а готуєте своє житло до весни, до тепла, до краси.

2. Щоб легше пережити процес прибирання, можете розпочати із утилізації непотребу. Зберіть у пакети речі, якими не користуєтеся більше 1 року і віддайте їх кому-небудь, або винесіть на смітник, якщо вони вже не годяться.

3. Розберіть шафу із зимовим одягом. Цей процес завжди приємний, коли ти нарешті маєш можливість заховати подалі теплі кофти, пальто, пуховики, тепле взуття і нарешті розвісити на «плечики» легенькі кофтини, спідниці та улюблені весняні сукні.

4. Помийте вікна. Адже навесні, коли яскраве сонечко освічує все довкола, вікна виглядають по-особливому. На них відображаються всі відбитки зимової погоди: пил, дощ, сніг…
5. Винесіть на провітрювання килими, які є в хаті, добряче витрусіть їх. Якщо є змога – віддайте їх на хімчистку в цех. Адже проводити хімчистку килимового покриття необхідно хоча б 1-2 рази в році.

6. Провітріть всю квартиру чи будинок.

7. Проведіть генеральне прибирання на кухні. Оскільки взимку вікна на кухні відчиняються рідше, ніж у теплу пору року, більшість пару осідає на поверхнях кухонних меблів.

8. Промийте усі поверхні: полиці, шафи, тумби. На них, повірте, також встиг осісти немалий шар пилу.

9. Потіште себе чимось приємним. Придбайте, наприклад, нову вазу чи комплект постільної білизни. Нехай цей подарунок буде подякою самій собі за наведену чистоту.
А якщо прибирати самостійно зовсім нема можливості, часу чи бажання – телефонуйте у клінінгову компанію. Наші співробітники наведуть лад у вашому будинку чи квартирі за один день.

Для запису на оцінку або бронювання бажаної дати прибирання – телефонуйте за номерами, вказаними на нашому сайті чи залишайте заявку, заповнивши спеціальну форму.