вул. Капушанська, 154А
м. Ужгород
Універсальний
Клінінг
блог універсального клінінга

Як безпечно помити глухі вікна на висоті

Кілька секретів від професіоналів
Напевно, одним із найскладніших типів прибирань для кожної жінки є миття вікон на висоті. Особливо, якщо ви панічно боїтеся вже самого слова «драбина». А що тут казати, коли доводиться мити вікна, які, мало того, що високо розташовані, та ще й глухі, тобто, зовсім не відчиняються.
Не завжди такі вікна вдається помити самотужки. Адже часто для виконання такої задачі потрібне спеціальне кріплення, риштування і так далі.
Тому для початку хочеться вам розповісти, як це роблять професіонали, а, відтак, дати слушні поради щодо правильного і безпечного миття таких вікон самотужки.

Клінери, які отримали замовлення помити глухі вікна на висоті, роблять це кількома способами. Перший з них полягає у використанні риштувань. Якщо ваші вікна знаходяться на висоті другого-третього поверхів, то дістатися до них можна з допомогою будівельних риштувань, таких, що використовуються при малярно-штукатурних роботах на фасадах будинків. На них є спеціальні майданчики, на які клінер встановлює все необхідне приладдя, поки миє ваші вікна.

Однак, якщо висота ваших вікон сягає вище третього поверху, тут уже доведеться використовувати послуги автовишки. Тобто, вантажного автомобіля, який з допомогою стріли та платформи піднімає працівника на необхідну для миття вікон висоту. До речі, людина, яка працює на автовишці та на риштуваннях, перед тим проходить спеціальне навчання та отримує дозвіл на висотні роботи. Адже, щоб працювати в таких умовах, потрібно суворо дотримуватися усіх правил щодо охорони праці.
Третім способом для безпечного миття ваших вікон є миття спеціальним устаткуванням, яким клінер керує знизу. Така установка передбачає телескопічну палицю з щітками, в яку по трубці подається спеціально очищена вода. Завдяки фільтрам, які очищають цю воду, вона добре змиває бруд та не залишає розводів на склі, не зважаючи на те, що роботи ведуться знизу.

Є ще один спосіб безпечно помити вікна, але він підходить лише в тому випадку, якщо хоча б одна шибка вікна відчиняється. Це спеціальний робот для вікон. Відносно невелика установка кріпиться до скла з вулиці за допомогою присосок і за заданою програмою рухається по склі, вимиваючи ваші вікна.
Однак, якщо у вас вдома нема жодного з цих сучасних пристосувань або ви панічно боїтеся висоти і не можете уявити себе на риштуваннях, можете спробувати більш прості способи миття вікон. Однак, ясна річ, результати миття будуть далекі від очікування. Наприклад, чимало людей використовують для миття вікон на висоті телескопічні палиці. Їх можна придбати в господарських магазинах. Вони допоможуть дістатися найвіддаленіших закутків вікна, але, швидше за все, залишать після себе розводи. Багато хто у випадках з глухими вікнами практикує мити їх чистою насадкою до звичайної швабри. Результат буде такий самий – чисто, але в розводах. Чимало власників приватних будинків практикують змивати бруд з глухих вікон з допомогою апарату високого тиску. Тут потрібно бути обережним, щоб під тиском не розчавити скло. І головне правило, якщо ви спробуєте мити вікна на висоті самотужки – дотримуйтеся правил безпеки. Так, ніколи ні на що не опирайтеся, не звисайте вниз.
Насамкінець хочемо порадити вам ніколи не ризикувати своїм життям. Замість того, аби лізти на висоту без спеціального кріплення, навіть якщо ви не боїтеся висоти, зателефонуйте до клінінгової компанії. Спеціально навчені працівники помиють ваші вікна без зайвих ризиків. А результат роботи справді буде тішити ваше око.