вул. Капушанська, 154А
м. Ужгород
Універсальний
Клінінг
блог універсального клінінга

Як ефективно почистити батареї

Топ-5 способів прибирання в щілинах обігрівача
Є такі речі у наших оселях, які прибрати звичайними способами не просто. До них відносяться і обігрівачі, зокрема стаціонарні батареї. Складнощі виникають через те, що у щілини радіатора важко проникнути звичайною ганчіркою.
Тож пропонуємо вам п'ять лайфхаків, які допоможуть ефективно відчистити ваші опалювальні пристрої в домашніх умовах.
1. Дуже ефективним у роботі буде парогенератор. З допомогою гарячого пару можна видути із середини радіаторів все, що там накопичилося за довгий час. Головне, підстелити внизу старий рушник чи ганчірку, щоб весь бруд із вологою стікав не на підлогу. У своїй роботі клінери часом по півгодини приділяють чищенню однієї батареї, в якій накопичився кількарічний бруд. Тож запасіться терпінням і приступайте до чищення.

2. Пилососом також можна скористатися під час чистки радіаторів. Але ефективність буде набагато нижчою, ніж від роботи парогенератора. Хіба що у вашому пилососі є функція зворотної подачі повітря, яке видує зсередини бруд.

3. Йоржик для чищення пляшок може знадобитися, якщо ні перший, ні другий спосіб не є доступний для вас. У такому разі доведеться добряче попрацювати, щоб вичистити зсередини павутиння, пилюку та бруд.

4. Фен для сушки волосся також може стати в нагоді. Однак тут усе залежатиме від його потужності.

5. Апарат високого тиску, або, як його називають у народі, керхер (за назвою виробника апарату). Але в такому разі радіатори доведеться зняти і винести на подвір'я чи відвезти на автомийку. Цей спосіб із усіх перерахованих може бути найефективнішим, оскільки пилюка і бруд очистяться всередині під високим тиском.
Також можуть стати в нагоді довгі пензлики чи щітки з довгою ручкою. Якщо зовсім нічого нема під руками, то можна використати довгу і тонку ганчірку, нижній і верхній кінець котрої повинен знаходитися назовні під час чищення.

Також ви можете завжди звернутися за допомогою до клінінгової компанії. Наші спеціалісти мають великий досвід роботи по чистці саме батарей, а також цілий арсенал миючих засобів для очищення покриття зверху на радіаторах.
А якщо ви бажаєте зекономити час та сили, можете звернутися за допомогою до клінінгової компанії. Послугу прибирання кухні спеціалісти компанії «Універсальний Клінінг» надають із власним інвентарем та миючими засобами протягом одного дня.