вул. Капушанська, 154А
м. Ужгород
Універсальний
Клінінг
блог універсального клінінга

Як і чим почистити праску

Лайфхаки, які допоможуть позбутися старих забруднень
Часто люди у відчаї викидають праски тільки через те, що на них з'явилися плями, які заважають повноцінно прасувати речі. Але це не причина позбуватися електроніки.
Ось вам перелік лайфхаків, які здатні повернути вашу праску до нового життя.
- Олівець. Його ви можете придбати на ринку. Цей хімічний олівець здатен видаляти пригорілі до праски волокна. Щоб правильно це зробити, необхідно добре прогріти праску і вимкнути її. Провести олівцем по пригорілій частині декілька разів. Коли праска повністю охолоне, заберіть желеподібні залишки із пристрою з допомогою ганчірки.

- Оцет. Нагрійте праску і вимкніть. А відтак по ще гарячій поверхні проведіть декілька разів ганчіркою, змоченою у оцтовому розчині.

- Перекис або засіб для миття вікон. Ці засоби також добре справляються із накипом. Нанесіть їх так само на мікрофібру і промийте нею тефлонове покриття праски.

- Дрібнокристалічна сіль. Насипте її на папір і проводьте зверху нагрітою праскою, поки сіль не потемніє. Однак цей спосіб не підходить для чистки тефлонового покриття.

- Сода плюс засіб для посуду. Змішайте у рівних пропорціях ці засоби і нанесіть пасту на поверхню металевої праски. Залиште діяти 30 хв. Після цього змийте вологою ганчіркою.
Якщо ж на поверхні праски є пригорілі частинки тканини, то найкраще буде зішкребти їх з допомогою кухонної дерев'яної лопатки.

Однак будьте обережними при чистці праски, оскільки часто неправильне чищення призводить до утворення мікротріщин або іржі та, зрештою, до поломки електроніки.

Що не рекомендується робити, щоб позбутися старих плям на прасці.

- Використовуватися наждачний папір;

- Користуватися металевими скребками;

- Знімати плями гострими предметами;

- Сильно натискати на поверхню праски або міцно терти її під час чищення.
Також нерідко під час прасування речей разом із парою з праски виходять дрібні вапняні частинки. Що робити, щоб їх позбутися?

- Візьміть 25 грамів лимонної кислоти і розведіть з водою та залийте у резервуар. Нагрійте праску до максимальної температури та тримайте увімкненою функцію «пар» до тих пір, поки весь конденсат не випарується.

- Розведіть з водою оцет у співвідношенні 1:3. І проведіть таку ж процедуру як із розчином лимонної кислоти.

Якщо вам потрібно очистити від бруду чи плям меблі, стіни, килими чи підлогу, ви можете звернутися до компанії «Універсальний Клінінг». Ми професійно надаємо послуги прибирання в Ужгороді та Закарпатській області вже понад 9 років. Для уточнення цін на прибирання або отримання консультацій з інших питань клінінгу – телефонуйте нам або залишайте заявку на нашому сайті.