вул. Капушанська, 154А
м. Ужгород
Універсальний
Клінінг
блог універсального клінінга

Як клінінгова компанія робить прибирання після ремонту

Чим відрізняється робота професійного клінера від роботи «прибиральниці з оголошення»
Прибирання після ремонту – це завершальний етап такого тривалого і набридливого процесу. Саме від того, як прибране приміщення, залежить те, яким свіжим і оновленим стане ваше житло після ремонту. І тут не можна помилитися. Саме тому ми рекомендуємо після завершення ремонту звертатися за допомогою саме до спеціалістів із клінінгової компанії. Лише люди, які проходять спеціальне навчання та мають досвід роботи, зуміють правильно підібрати для вашого будинку миючі засоби, які не зіпсують свіженький ремонт, а навпаки – підкреслять його.
Тож як клінінгова компанія проводить прибирання після ремонту?
1. Вікна

Після ремонту на вікнах зазвичай залишаються сліди від будівельних матеріалів, можуть бути залишки дрібного піску, ґрунтовки, паперового скотчу, силікону. Позбутися їх у стандартний спосіб не вдасться. Спеціалісти клінінгової компанії використовують професійний інвентар і кілька видів хімії для того, щоб позбутися залишків післябуду. Так, перед початком робіт вікна, а особливо важкодоступні куточки, очищаються з допомогою пилососу та спеціальних насадок до нього. Коли вікна знепилені до роботи приступає пароочисник. З його допомогою спеціалісти позбуваються забруднень із найвужчих щілин. Після чого знімають пилюку зі скла, а дрібні залишки піску, фарби, силікону видаляють з допомогою спеціальних скребків. Якщо на рамах є залишки скотчу або клею, він видаляється з допомогою суміші органічних розчинників та терпенів. На завершення миються підвіконня та відкоси.

2. Підлога

Кожен тип підлоги в будинку після проведення ремонту повинен митися спеціалізованими засобами: для дерева, для ламінату, для плитки чи лінолеуму тощо. Якщо перед початком робіт ви застелили підлогу клейонкою, то вам, вважайте, пощастило. Якщо ж ні – доведеться вимивати усі шпаринки від залишків після будівельного забруднення. Для початку підлогу потрібно добре пропилососити. А тоді вже підібрати миючий засіб відповідно до матеріалу підлоги. Якщо працюємо з матовою плиткою – використовуємо різноманітні кислотні засоби, які здатні побороти сліди від фарби, клеїв, шпаклівки. Якщо ж це глянцева плитка, то варто знати, що вона боїться кислоти, яка може, так би мовити, «з'їсти» глянець. Тому чистити таку поверхню необхідно спеціальним засобом для глянцю. Дерево потребує надзвичайної уваги, особливо, якщо воно вкрите спеціальними оліями. Але в будь-якому випадку не варто турбуватися – спеціалісти клінінгової компанії добре знаються на видах забруднень, типах поверхонь та миючих засобах.

3. Стіни

Стіни, навіть ті, які здаються вам найчистішими, потребують неабиякої уваги після ремонту у будинку чи квартирі. Тому спеціалісти обов'язково їх пропилососять або знімуть пилюку з допомогою спеціальних шубок.

4. Меблі

Часто ми чуємо від потенційних замовників, що їм не потрібно чистити щойно зібрані меблі в новому будинку. Мовляв, вони чисті. Повірте, навіть найбільш акуратний спеціаліст зі збору меблів не зможе встановити їх без того, аби не запилити полиці. Тому мити меблі в новому будинку чи квартирі потрібно обов'язково!

Це лише дещиця з того об'єму роботи, який клінери проводять у будинку, де щойно завершився ремонт. Крім підлоги, стін, вікон та меблів, спеціалісти клінінгової компанії професійно помиють усі розетки та вмикачі, двері, санвузли, скляні чи будь-які інші перегородки, сходи тощо. В Ужгороді та Закарпатській області ви завжди можете скористатися послугами клінінгової компанії «Універсальний Клінінг». Наші спеціалісти мають 9-ти річний досвід роботи, тому зроблять ваш переїзд до нової оселі набагато комфортнішим і приємнішим.