вул. Капушанська, 154А
м. Ужгород
Універсальний
Клінінг
блог універсального клінінга

Як не накопичувати в будинку непотріб

Поради щодо ефективного прибирання житла
Багато людей звикли роками накопичувати в будинку чи квартирі різноманітні речі, які давно не приносять користі. Позбутися такого непотребу завжди важко, бо нам здається, що та чи інша річ неодмінно коли-небудь може знадобитися. Але це «коли-небудь» зазвичай так ніколи і не настає.
Тож, як правильно здійснювати прибирання, щоб навчитися відсортовувати непотріб і, головне, не шкодувати викидати речі? Про це й поговоримо далі.
1. Кухня

Під час прибирання кухні радимо періодично сортувати посуд. Адже так складається, що ми весь час щось розбиваємо чи пошкоджуємо під час миття. А чи є сенс зберігати старе горнятко без вушка, якщо воно не раритетне або ж не має іншої сімейної чи культурної цінності? Звісно, що ні. Відкладайте всі пошкоджені тарілки, склянки, чашки чи інші елементи посуду і сміливо виносьте їх на смітник. Так ви зробите вашу кухню більш естетично гарною і не накопичуватимете старий побитий посуд.

2. Ванна кімната і туалет

Часто жінки мають звичку колекціонувати різноманітні баночки від кремів, лосьйонів чи масок. Нам чомусь здається, що ця річ точно пригодиться. Так, інколи буває, що нам не вистачає якоїсь невеликої порожньої тари. Але часом таких порожніх упаковок від косметики у нас вже більше, ніж самої косметики. Наша порада – залиште в шафці 2-3 порожні баночки про всяк випадок, а решту викидайте у смітник, не шкодуючи.
1. Кімнати

Найбільше роботи з різноманітним непотребом, напевне, саме по кімнатах будинку. Адже чого в нас накопичується найбільше? Правильно, одягу. Який, як нам здається, ми ще неодмінно хоча б раз одягнемо. Але, як показує досвід, дуже рідко стається так, як ми це плануємо. Одна 59-річна жінка розповідала, що в її шафі удома зберігаються сукні, яким понад 20 років та кофтини з 30-річною історією. І вона свято вірить, що прийде той день, коли вона схудне до того розміру, щоб одягнути ці речі… Як радить у своїй книзі «Викинь мотлох із життя» Марі Кондо, найлегше позбутися непотребу таким чином: взяти кожну річ у руки і намагатися зрозуміти, що ви відчуваєте. Якщо відчуття позитивні, значить час викидати цей елемент гардеробу ще не час. Однак, якщо ви нічого не відчуваєте до одягу, безсумнівно викидайте у смітник.

2. Майстерня

Чоловіки також мають дурну звичку накопичувати. Але на відміну від жінок, накопичують вони не одяг, а різноманітні шурупи, гайки, дротики і так далі. Змусити чоловіка позбутися непотребу важче, ніж жінку. Але якщо не зробити хоча б раз у році «ревізію» у своїй майстерні, можна зібрати цілу гору металобрухту.
Загалом, якщо ви давно мрієте зробити генеральне прибирання у будинку, але самі не наважуєтеся на це або ж не маєте часу, звертайтеся до компанії «Універсальний Клінінг». Залишайте заявку на нашому сайті або ж телефонуєте до менеджера за вказаними на сайті номерами.