вул. Капушанська, 154А
м. Ужгород
Універсальний
Клінінг
блог універсального клінінга

Як почистити килим взимку

Поради від спеціалістів цеху по хімчистці
Часто в холодну пору року до нас телефонують люди із запитанням: «А ви ще зараз чистите килими?». Чомусь у більшості складається думка, що зима і чистка килимів – це речі не сумісні. Однак, ми вас, так би мовити, трішечки розчаруємо у ваших здогадках.
Чистити килим узимку не лише можна, а й необхідно.
Адже, як знавці у сфері клінінгу, ми радимо усім нашим клієнтам чистити килими не рідше двох разів у році. Робити це можна, до прикладу, навесні і восени, або ж улітку і взимку. Так, щоб між чистками був інтервал у кілька місяців.

Але у людей одразу виникає справедливе питання: як висушити килим у холодну пору року? Зрозуміло, що ми в жодному разі не рекомендуємо чистити килим узимку самотужки або ж здавати його на автомийки. До слова, на автомийки ми не рекомендуємо віддавати килими узагалі, в будь-яку пору року, оскільки під тиском води і автохімії килимове покриття сильно псується.
Тому вихід очевидний – чистити килим узимку потрібно у цехах професійної хімчистки. Яким чином відбувається чистка у нашому цеху?

Коли ваш килим потрапляє до нас у цех, він оглядається спеціалістами на присутність дефектів. Відтак поміщається у спеціальну вибивальну машину. Коли бруд з нього витрусили, але килим має стійкі плями або запах сечі, то він замочується у спеціальному розчині. Після цього поміщається у машину, де з допомогою роторних щіток та при подачі води з хімією, розмивається бруд. Наступний етап – полоскання килима. І на завершення – віджим у центрифузі. При цьому етапі – зауважте – з килима видаляється до 90 відсотків води. Коли він лишається злегка, так би мовити, вологий – поміщається у сушильну камеру. Сушильна камера – це спеціально обладнане приміщення, яке оснащене великою вентиляцією та обігрівом. Сильний потік гарячого повітря, потрапляючи у це приміщення, обдуває ваші килими, які поміщені на спеціальних перекладинах. Таким чином, протягом кількох годин ваш килим висихає повністю. Тому, коли ми чуємо запитання від наших клієнтів, чи добре просох килим, відповідь у нас однозначна. При такому сильному потоці гарячого повітря килим не може висохнути погано. Ні один камін чи інший обігріваючий пристрій не зможе так добре висушити килим після прання. Тому можете бути спокійні, що навіть у 20-ти градусні морози чи в період затяжних осінніх дощів і підвищеної вологості повітря ваш килим обов'язково надзвичайно добре просихає.

Наступний етап після сушки – пакування килима в клейонку. Адже лише в такому вигляді ми доставляємо сухі та чисті килими до наших клієнтів.

Тому, якщо ви звикли регулярно чистити ваші килими, або ж якщо стався якийсь прикрий випадок і килим потрібно терміново почистити серед морозної зими – не турбуйтеся. У нашому цеху для хімчистки ваш килим добре випереться і просушиться. Хімчистка килимів «Універсальний Клінінг» працює не лише в Ужгороді, а й по інших населених пунктах Закарпатської області.