вул. Капушанська, 154А
м. Ужгород
Універсальний
Клінінг
блог універсального клінінга

Як помити вікна взимку

Ділимося професійними порадами
Мити вікна у морозну погоду – той ще квест. Однак іноді бувають ситуації, коли помити вікна необхідно, не зважаючи на погоду.
Що робити в такому разі? Даємо кілька ефективних порад.
1. Купіть засіб для автомобільного скла

Засоби для миття авто скла розраховані на різний температурний режим. Тож якщо вам вкрай необхідно взимку помити вікна при мінусовій температурі, можете сміливо бігти в автомагазин. Однак, купуйте засіб для скла для якомога нижчого температурного режиму. Навіть, якщо на вулиці усього лише мінус 10, беріть засіб для -20-30 градусів. Та майте на увазі, що цей засіб може залишати липкість на склі.

2. Скористайтеся горілкою

Можете купити 40-градусну горілку або, ще краще, спирт і додайте у теплу воду, якою митимете вікна. Наявність спирту у воді дозволить їй не примерзати до скла.

3. Солона вода

При митті вікон у морозну погоду вам може допомогти солона вода. Додайте 10 ложок солі до літру теплої води, але тут вам доведеться працювати швидко, щоб вода не охолола. Сіль також може залишати деяку липкість на склі.
Майте також на увазі, що мити вікна у морозну погоду окропом не можна. Тому що це може спричинити тріщини на склі.

Якщо ви не зможете самотужки помити вікна взимку у морозну погоду, скористайтеся послугами клінінгової компанії. Співробітники «Універсального Клінінгу» мають професійні засоби, призначенні для миття вікон у морозну погоду. Щоб замовити послугу – можете залишити заявку у нас на сайті або зателефонувати нам.
А якщо ви бажаєте зекономити час та сили, можете звернутися за допомогою до клінінгової компанії. Послугу прибирання кухні спеціалісти компанії «Універсальний Клінінг» надають із власним інвентарем та миючими засобами протягом одного дня.