вул. Капушанська, 154А
м. Ужгород
Універсальний
Клінінг
блог універсального клінінга

Як позбутися шерсті тварин у домі

6 порад як прибрати будинок, в якому живе кіт або собака
Тварини у домі – це звісно дуже мило. Однак, рівно до тих пір, поки не доводиться вперше прибрати за своїм улюбленцем. І тут мова не лише про туалетні справи, але й про інтенсивне скидання шерсті, яка починає витати у повітрі та липнути до всіх поверхонь.
Ми підготували для вас життєві лайфхаки, які, сподіваємось, допоможуть ефективніше прибирати будинок чи квартиру, де живе чотирилапий.
1. Потужний пилосос

Перше, про що ви маєте неодмінно подбати після того, як завели кішку або собаку, це купівля потужного пилососу. Саме потужного, який буде в змозі витягувати шерсть з усіх закутків вашої оселі. А її, повірте, буде багато. Робот-пилосос, звісно, крута річ, але вона не зможе впоратися із задачею у вузьких місцях, кутах, на сходинках. Тому тут потрібен надійний помічник з, так би мовити, ручним управлінням.

2. Насадка для шерсті

В багатьох сучасних пилососах в якості додаткових аксесуарів є спеціальні насадки різних типів. Перший тип – насадки для прибирання шерсті тварин із поверхонь та килимів. Другий тип – насадки для вичісування самих тварин. Радимо скористатися і першими, і другими. Вони дуже ефективно допомагають боротися із линькою тварин.

3. Відсутність килимів

Звісно, якщо ви не використовуватимете в домі килими – прибрати його буде легше. Адже килими є накопичувачами шерсті. Однак, якщо ви ніяк не уявляєте собі життя без килимів, тоді постарайтеся замінити їх на килими без ворсу. Таким чином це полегшить вам процес прибирання.
4. Вологе прибирання

Візьміть за звичку часто мити підлогу, на яку осідає собача та котяча шерсть. Навіть якщо ви увечері дуже втомлені – не полінуйтеся взяти до рук вологу швабру і поверхнево зібрати шерсть з підлоги. Цей процес займе у вас не більше 5 хвилин, зате візуально будинок чи квартира здаватимуться набагато чистішими.

5. Обирайте бавовну

У декорі вашого житла віддавайте перевагу 100-відсотковій бавовні або суміші бавовни та акрилу. Такі ковдри, покривала, чохли легше перуться від тваринної шерсті та плям. І рівень зносу на них менш помітний.

6. Валик для одягу або скотч

Боротися із осіданням шерсті на одязі допоможе спеціальний валик із липкою стрічкою. Придбати його можна в будь-якому магазині побутової хімії. Або ж звичайний скотч, з допомогою якого можна зняти шерсть з одягу або поверхонь, вкритих тканинами.
Пам'ятайте, що велика кількість шерсті у квартирі чи будинку може спровокувати алергію, особливо у тих, хто схильний до алергічних реакцій. Тому не затягуйте з прибиранням вашого житла.

Отримати послуги прибирання в Ужгороді та Закарпатській області можна зателефонувавши до компанії «Універсальний Клінінг». Наші клінери радо допоможуть позбутися вам не лише шерсті тварин, але й інших забруднень.