вул. Капушанська, 154А
м. Ужгород
Універсальний
Клінінг
блог універсального клінінга

Як позбутися запаху котячої сечі

Чим можна вивести сморід з меблів та килимів
Запах котячої та собачої сечі настільки стійкий, що вивести його з килимів чи меблів у домашніх умовах досить складно. В той же час, якщо не позбутися його одразу, він створює неабиякий дискомфорт у подальшому.
Є деякі народні секрети, котрі інколи допомагають позбутися запаху сечі домашньої тваринки, однак, в деяких випадках вони, на жаль, безсилі.
Тому, аби самостійно вивести запах, вам необхідно насамперед промокнути свіжу калюжу серветкою. Після цього нанесіть на пляму один із нижче наведених підручних засобів.

1. Оцет

Розведіть у теплій воді оцет і нанесіть його на поверхню килима чи дивану губкою. Трішки повтирайте всередину і ополосніть чистою водою.

2. Лимон

Сік лимону також здатен допомогти у виведені запаху котячої чи собачої сечі. Для цього концентрат соку нанесіть на поверхню, дайте трішки йому постояти і можете промити це місце чистою теплою водою.

3. Марганцівка

Якщо ваш диван чи килим темного кольору, можете спробувати вивести запах сечі з допомогою розчину звичайної марганцівки. Цей лікарський засіб не лише замаскує запах котячої та собачої сечі, а й знищить всі бактерії, які надалі не породжуватимуть сморід.
4. Перекис водню

Ще один медичний засіб, який не маскує запах, а й знищує бактерії.

Якщо жоден із перерахованих засобів не справився із завданням, не поспішайте купувати дорогі побутові засоби для виведення запаху сечі. Адже чимало їх здатні лише замаскувати запах, який зрештою знову почне нагадувати вам про себе. А коштують такі засоби не маленькі суми. Тож, якщо ви самі не побороли запах сечі тварини, радимо віддати ваш килим в цех професійної хімчистки килимів. Якщо ж пляма від сечі з'явилася на м'яких меблях – викличте додому спеціаліста по хімчистці меблів. Компанії, які професійно займаються хімчисткою м'яких меблів та килимів, мають у своєму арсеналі велику кількість різноманітних, а, головне, професійних засобів. Такі засоби не маскують різноманітні запахи, а професійно знищують бактерії, які засіли у волокнах і породжують неприємний запах. Після візиту спеціаліста по хімчистці ви будете впевнені, що сморід сечі кота чи собаки вас більше не потривожить.

В Ужгороді послуги хімчистки килимів та м'яких меблів надають спеціалісти компанії «Універсальний Клінінг». Для того, аби замовити послугу саме виведення запаху, наголосіть на цьому, коли розмовлятимете з менеджером компанії. Адже в такому випадку ваш килим не лише почистять, а й оброблять спеціальним професійним засобом для усунення запахів. Те ж саме стосується і меблів. Адже професійна чистка меблів від бруду – це одна справа, а виведення запаху сечі тварин – це зовсім інше і потребує використання додаткових спеціалізованих засобів.