вул. Капушанська, 154А
м. Ужгород
Універсальний
Клінінг
блог універсального клінінга

Як правильно прибрати квартиру після покупки

Що робити, якщо попередні власники залишили після себе безлад
Купівля нового житла – це завжди дуже приємний і хвилюючий момент для всієї родини. Але що робити і як бути, якщо попередні жильці чи квартиранти, які там мешкали до вас, залишили після себе хаос і бруд?
Звісно, найкращим рішенням стане виклик спеціалістів клінінгової компанії, які швидко і вправно наведуть лад, зробивши повне генеральне прибирання. Однак, якщо ви вирішите самотужки привести все до ладу, візьміть собі на замітку кілька порад від клінерів.
1. Винесіть одразу на смітник усе непотрібне. Адже часто попередні жильці залишають непотріб, вважаючи, що комусь він може пригодитися. Якщо ви не збираєтеся користуватися їхніми речами – зберіть їх і винесіть.

2. Якщо вам потрібно вже в'їжджати у будинок чи квартиру і часу на генеральне прибирання обмаль, приберіть хоча би найпроблемніші зони: кухню, ванну кімнату та туалет, помийте вікна.

3. Що стосується кухні, то аби почуватися комфортно, рекомендуємо вам вимити все всередині від залишків жиру, помити і відполірувати фасади, знежирити витяжку, духовку, помити та продезінфікувати холодильник, якщо він також залишився після попередніх жильців.

4. Ванну кімнату та туалет радимо не лише вимити, але й продезінфікувати, адже це ті зони вашого майбутнього житла, де накопичується найбільше бактерій. Зверніть увагу на шви між плитками та на щілини, вкриті силіконом. У таких місцях часто появляється пліснява. Вимийте та продезінфікуйте їх будь-яким засобом на основі хлору. Силікон радимо замінити на новий, адже вивести з нього цвіль практично не можливо.

5. Не забудьте за вікна. Щоб почувати себе зручно у новому будинку чи квартирі – не залишайте ваші вікна брудними. Чисті вікна – це те, що створює гарний настрій.
Якщо ж ви вирішите скористатися послугами клінінгової компанії, ви повинні розуміти, який саме варіант прибирання вам підійде.

1. Підтримуюче. Таке прибирання може влаштувати, якщо квартира відносно чиста. В такому випадку клінерам буде достатньо освіжити вікна, продезінфікувати туалет і ванну кімнату, зробити вологе прибирання у кімнатах.

2. Генеральне. Цей варіант прибирання підійде тоді, коли нове житло має видимі ознаки нещодавнього проживання інших людей. В такому разі наші клінери усе детально перемивають, полірують, дезінфікують. Окремим пунктиком ми відзначаємо необхідність проведення хімчистки меблів та килимів, якщо такі є у квартирі.

3. Прибирання запущеного приміщення. Це означає, що в квартирі чи будинку прибирання могло не проводитися кілька місяців і все навколо вкрилося товстим шаром бруду. В такому випадку ми пропонуємо замовникам збільшити кількість клінерів, щоб мати більше часу на ретельне прибирання захаращеного житла. При такому виді клінінгу можливе також і озонування приміщення спеціальним обладнанням – озонатором, який знищує 99,9 відсотків наявних бактерій.
Який саме варіант прибирання обрати – ви можете вирішити самостійно, або ж порадитися з нашим менеджером, який приїде на попередню оцінку безкоштовно. Також ви можете замовити свій варіант прибирання: окремо ванну кімнату і туалет, або ж генеральне прибирання виключно кухні і так далі. Для замовлення виїзду нашого менеджера вам достатньо лише зателефонувати нам або залишити заявку на нашому сайті.