вул. Капушанська, 154А
м. Ужгород
Універсальний
Клінінг
блог універсального клінінга

Як правильно провести генеральне прибирання басейну

Поради щодо чистки та дезінфекції резервуару
Одним із різновидів клінінгу є чистка басейну. Особливо ця послуга є актуальною після зими. Навіть якщо басейн критий, на стінках резервуару осідають різні мікрочастинки, які з часом перетворюються у щільний наліт.
І якщо за басейном регулярно не доглядати, то згодом він втратить свій естетичний вигляд.
Не важливо, чи стінки вашого басейну вимощені мозаїчною плиткою, чи він зроблений з пластику, чи це брезентовий басейн. Будь-який басейн потребує чистки, або ж генерального прибирання принаймні раз у році.

Які типи забруднень басейну бувають? Це й слизовий осад, і мінеральні вапняні відкладення, і скупчення твердого сміття та іржа. Тому навіть при наявності ефективної фільтраційної системи басейн необхідно час від часу очищати. В інакшому випадку він, на жаль, перетвориться на розплідник бактерій.
Яким чином можна почистити басейн у домашніх умовах?

1. Для початку потрібно повністю осушити резервуар, випустивши з нього всю воду.

2. Якщо на стінках є шар нальоту, потрібно скористатися будь-яким кислотним засобом, призначеним для прибирання санітарних зон. Для цього засіб з допомогою губки треба нанести на стінки та спінити. Відтак з допомогою абразивів зняти наліт. Час витримки кислотного засобу на стінках басейну – 15-20 хвилин. Після цього залишки хімії варто дуже добре змити під тиском води.

3. Інколи зняти наліт зі стінок басейну можна з допомогою агресивної хімії, яку використовують на автомийках. Вона чудово відчищає кахель чи пластик. Головне, що подавати її необхідно з допомогою апарату високого тиску. Після того, як хімія спрацювала і стінки басейну очистилися, варто дуже добре промити його водою.

4. Якщо на стінках басейну не має сильного нальоту, ви можете використати виключно апарат високого тиску, наприклад, Керхер. З його допомогою, інколи навіть без миючих засобів, можна освіжити басейн перед новим сезоном.

5. Також можна почистити басейн у домашніх умовах і з допомогою підручної хімії та жорстких щіток вручну. Однак цей варіант підійде лише тим, у кого стінки басейну не мають сильних нашарувань мінеральних відкладень.
Також уваги клінінгу потребують і зони біля басейну. Тобто, доріжки та площі, вимощені кахлем. Адже там також відбувається накопичення бруду та мінеральних відкладень. Тому ці зони необхідно теж обробити відповідними миючими засобами, аби уникнути в майбутньому псування самої плитки.

Якщо ви не маєте змоги самостійно провести генеральне прибирання басейну або ж не вмієте це робити – наші спеціалісти завжди радо прийдуть на допомогу. Телефонуйте до клінінгової компанії з Ужгорода «Універсальний Клінінг» і наш менеджер виїде на безкоштовну оцінку та прорахує вартість прибирання вашого басейну.