вул. Капушанська, 154А
м. Ужгород
Універсальний
Клінінг
блог універсального клінінга

Як прибирати у квартирі, де живе алергік

Поради щодо правильного догляду за житлом
Не рідко ми чуємо у слухавку від потенційних клієнтів запитання: «А якими засобами ви користуєтеся?». Адже, згідно зі статистикою, кожна третя людина страждає від алергії. Хтось не виносить запаху миючих засобів, комусь не дають спокою амброзія чи акація, але найжахливіше, мабуть, те, коли людина страждає на алергію від пилу.
Адже пилюка оточує нас постійно і всюди, де б ми не були.
В такому разі, дуже важко захиститися від мікрочастинок, які, потрапляючи в наші ніздрі, викликають не лише чхання або кашель, але й набагато серйозніші захворювання.

Тож сьогодні ми обговоримо тему, як же правильно прибирати в оселі, де живе людина з алергією.

Головний пунктик, який допоможе позбутися алергії або, принаймні, не так гостро реагувати на неї – ідеальна чистота в будинку, де живе алергік. Для цього не достатньо пилососити і мити підлогу. Потрібно також приділяти неабияку увагу меблям та килимам. Для цього необхідно регулярно здавати покриття у хімчистку килимів, а для чистки матраців, крісел, стільців чи диванів викликати додому спеціаліста по хімчистці м'яких меблів.

Запам'ятайте деякі правила, якщо у вашому домі живе людина, схильна до алергії.

- Ніколи не використовуйте для знепилення поверхонь суху ганчірку. Тому що від здмухування нею пилюка нікуди не подінеться, а лише осяде трішки в іншому місці.

- Не використовуйте для прибирання засоби з різко вираженим запахом хімії. І взагалі – використовуйте лише еко-засоби, які можна придбати в спеціалізованих «зелених» крамницях. Вони не мають запаху і виготовлені із екологічної продукції, яка не викликає алергію.

- Також не радимо використовувати пилосос для сухого прибирання, а лише миючий.

- В період загострення хвороби рекомендуємо регулярно провітрювати приміщення і робити частіші вологі прибирання.

- Принаймні, раз на півроку радимо здавати ваші килими у цех для хімчистки, де його добре витрусять і вичистять від пилу та інших алергенів. Однак, завжди зауважуйте спеціалістам, які забирають ваш килим, що в будинку живе алергік. В такому разі ваші килими чиститимуть спеціальними екологічними засобами, які не залишають по собі запаху віддушок.

- З такою ж періодичністю радимо замовляти додому майстра, який професійно відчистить ваші меблі. Сьогодні існує низка засобів, які покликані саме для знищення екскрементів пилового кліща.

Також, аби зменшити вплив пилюки на алергіка, не рекомендуємо вам:

- Використовувати в домі важкі масивні штори, які є накопичувачем пилюки.

- Тримати велику кількість килимів. Краще майте відкриту підлогу, яку зможете часто мити.

- Книги, елементи декору тримати на відкритих полицях. Краще заховайте ці речі за скло або в шафу, тим самим знизивши рівень пилу в квартирі.

Однак, чи не найголовніше правило – часте прибирання. Ну і, звісно, раз на півроку – генеральне, при якому ви зможете дістатися до найвіддаленіших закутків вашого будинку.

Спеціалісти клінінгової компанії «Універсальний Клінінг» мають великий досвід роботи у сфері прибирання, в тому числі, й що стосується прибирання будинків, де живуть люди з алергією. Якщо вам будуть потрібні послуги в Ужгороді чи в будь-якому місті Закарпатської області – можете сміливо телефонувати нам.