вул. Капушанська, 154А
м. Ужгород
Універсальний
Клінінг
блог універсального клінінга

Як прибрати оселю, в якій померла людина

Як правильно провести прибирання, щоб не наразитися на небезпеку
Прибирання помешкання, в якому померла людина, а тим більше, якщо труп пролежав там певний час - дуже небезпечна справа. Тому рекомендуємо в таких випадках завжди звертатися до професіоналів, які мають не лише спеціалізовані засоби, але й відповідні знання.
Яка ж небезпека чатує на вас, якщо ви вирішили самотужки здійснити таке прибирання?
Всі ми давно знаємо про існування так званого трупного яду. Однак, не всі обізнанні з тим, що це таке. Так ось: трупний яд - це рідина, яка витікає з мертвого тіла. Через півгодини після настання біологічної смерті у мертвому тілі починаються процеси гниття білку, які супроводжуються виділенням специфічного запаху. Якщо тіло пролежало у приміщенні кілька днів, цей запах просочується у всі щілини, речі, меблі. Тож головним завданням прибирання місця смерті є повне знезараження помешкання.

Зрозуміло, що навіть довготривале провітрювання та дезінфекція підручними засобами не зможе повністю знезаразити приміщення.

Тож хочемо розповісти, яким чином відбувається прибирання помешкання, в якому лежав покійник, якщо ви замовите цю послугу в клінінговій компанії.
1 етап

Він полягає в тому, щоб якомога швидше і максимально знешкодити часточки трупного яду, які витають у повітрі. Для цього клінери використовують озонатор. Спеціальний пристрій налаштовується на очищення повітря з допомогою озону як мінімум на 20 годин. За цей час усі речі, які є в приміщенні, та які раніше просочилися небезпечним смородом, очищаються по максимуму.

2 етап

Коли озонатор припиняє очищувати повітря, приміщення необхідно добре провітрити протягом 5-10 годин. Відтак наші клінери приступають до другого етапу знезараження. Для цього усі речі, меблі і , при можливості, навіть стіни промиваються дезінфікуючим розчином. Усе непотрібне - виноситься на смітник.

3 етап

Завершальна стадія прибирання житла після трупу полягає у повторному озонуванні повітря. Озонатор налаштовується на роботу на ще 10-20 годин, в залежності від стійкості запаху. Після проведення озонації приміщення провітрюється.
Лише при такому деталізованому прибиранні можна говорити про безпеку перебування у оселі, де лежав покійник. Тому, якщо у вас виникла потреба саме такого прибирання, радимо не ризикувати власним здоров'ям, а замовляти послуги професіоналів. Компанія «Універсальний Клінінг» з Ужгорода має немалий досвід у прибираннях після покійників.