вул. Капушанська, 154А
м. Ужгород
Універсальний
Клінінг
блог універсального клінінга

Як справитися із прибудинковою територією?

Поради щодо прибирання подвір'я
Навколобудинкова територія є дзеркалом кожного господаря чи господині. Тому, аби вона милувала око і вам було любо повертатися додому, її необхідно тримати у порядку.
Але як це зробити, якщо раніше ви жили у квартирі і не маєте жодних знань по догляду за подвір'ям?
1. Насамперед ви повинні розуміти, що кожен куточок вашого двору потребує інакшого підходу, тому для початку умовно розділіть подвір'я на зони: бруківка, трав'яні насадження, квіти, дерева та кущі.

2. Бруківка. Вона потребує регулярного догляду. Якщо ви не будете чистити її або промивати хоча би раз у році, то вже за кілька років вона вкриється мохом, а з міжбруківкових швів почнуть виглядати бур'яни. Тому важливо щороку – бажано робити це навесні – мити бруківку апаратом високого тиску. Під тиском води бруківка не лише стане чистішою, а й загинуть паростки трави, моху та бур'янів. Ще краще промити бруківку з допомогою роторної машини, тоді кожен квадрат буде не лише чистий, а й відполірований.

3. Трава. Якщо у вас у дворі висіяна трава, ви повинні мати елементарні знання щодо догляду за нею. Адже така трава потребує постійного зрошування. Зазвичай це роблять автоматизовані зрошувальні системи, які встановлюють під землею. Також ви повинні час від часу косити цю травичку газонокосаркою. Тоді вона буде рости рівненько і тішитиме вам око.
4. Квіти. Якщо у вас у дворі є квіти, то, очевидно, ви обізнані з тим, як їх вирощувати та доглядати. Але майте на увазі, якщо ви любите, до прикладу, троянди, то кущі цієї квітки потрібно щоосені до перших заморозків обрізати.

5. Дерева. Будь-які дерева потребують правильної обрізки навесні. Саме від обрізки залежить, який урожай з того чи іншого дерева ви отримаєте восени. Не забувайте про це.

6. Кущі. Гадаємо, ви й самі добре знаєте, що всі декоративні кущі потребують правильної обрізки, аби тримати форму.
Якщо у вас обмаль часу або знань на такі роботи, то ви можете сміливо телефонувати нам. Спеціалісти клінінгової компанії «Універсальний Клінінг», що в Ужгороді, вміють не лише якісно прибирати територію від різного роду забруднень, а й надають такі послуги, як:

- Миття бруківки апаратом високого тиску та роторною машиною;

- Покіс трави;

- Прополювання бур'янів;

- Обрізка кущів троянд та обрізка декоративних кущів.

- Обрізка фруктових дерев.

Також наша клінінгова компанія співпрацює з багатьма ОСББ якраз щодо всіх видів прибирання прилеглої до будинку території. При цьому, ми укладаємо договори на такі роботи та надаємо в кінці місяця акти виконаних робіт, що дуже важливо, якщо ваше підприємство чи ОСББ працює у правовому полі.

Для замовлення послуг вам достатньо лише зателефонувати і наш менеджер виїде на оцінку та обговорить з вами усі деталі роботи.