вул. Капушанська, 154А
м. Ужгород
Універсальний
Клінінг
блог універсального клінінга

Як відбувається хімчистка килимів у цеху

Все, що ви хотіли знати про професійну чистку покриття
Майже під час кожного другого телефонного дзвінка наші клієнти задають одне і те ж саме запитання: «Як відбувається чистка килимів?» або ж «Ви чистите килими Керхером?».
Тому ми вирішили більш детально розповісти про те, як усе це відбувається у нас в цеху.
1. Збір килимів

Власне, процес хімчистки килимів розпочинається із збору. Після залишеної вами заявки наш менеджер телефонує кожному клієнту індивідуально і з кожним узгоджує день та час, коли наші співробітники приїдуть і заберуть килим для чистки. Ми намагаємося максимально по часу підлаштуватися під кожного клієнта, щоб збір килимів був зручним і для вас, і для нас. Варто додати, що, власне, по Ужгороду та деяких прилеглих до міста селах збір брудних килимів та розвезення чистих є абсолютно безкоштовним.

2. Вибивання

Часто люди хвилюються, коли перед збором килимів не встигають їх пропилососити. Але в такому випадку ми завжди заспокоюємо клієнтів, адже перше, що роблять з вашими килимами у нас в цеху, це поміщають їх до вибивального агрегату, який автоматизовано максимально ретельно вибиває кожен килим. Тільки після того, як ваш килим пройшов цей процес, його переміщають у наступний цех, де відбувається чистка.

3. Чищення килимів

Під час збору килимів наш співробітник до кожного килима прикріплює бирку, на якій фіксується порядковий номер килима та, власне, побажання клієнта. Наприклад, якщо ви бажаєте обрізати килим і зробити оверлок, або ж якщо ваш килим потребує додаткового виведення неприємного запаху, або ж якщо треба провести додаткове виведення плям. Тобто, усі побажання клієнта ми враховуємо. Відтак, у залежності до побажань, ваш килим віддається на чистку. Тут варто зауважити, що килими проходять процес чищення у автоматизованій машині, в яку разом із водою подається відповідний миючий засіб. Якщо килим має дуже сильні забруднення або плями, в такому разі він проходить додаткове замочування у спеціальному миючому засобі. Також важливо згадати, що жоден із килимів, не залежно від типу ворсу, не чиститься Керхером, тобто, автоматом високого тиску, як це часто звикли собі уявляти клієнти. Адже такий тип чищення здатен пошкодити і навіть зруйнувати структуру килима. Усі килими у нашому цеху чистять виключно у професійний спосіб.
4. Полоскання

Зрозуміло, що після чистки ваші килими потрапляють на полоскання. Адже під час цього процесу відбувається видалення залишків миючих засобів.

5. Віджимання

Процес віджимання зайвої води з килима відбувається у центрифузі. Тільки після того, як килим віджали у цьому агрегаті і відтиснули 90 відсотків води, його переміщають у сушильну камеру. Власне, у сушці, в яку продається гаряче повітря, відбувається повне висихання килима.

6. Пакування

Кожен чистий килим потрапляє на стіл до пакувальника. Власне тут відбувається перевірка килима на якість чистки. Якщо на килимі залишилися плями або інші локальні забруднення, такий килим обов'язково повертається на перечистку. Якщо з килимом усе гаразд, його пилососять спеціальною насадкою, щоб підняти ворс і запаковують. Пакувальник обгортає кожен чистий килим целофаном, закріплює шви скотчем та клеїть бирку з порядковим номером килима. Відтак килим переносять у цех чистих килимів, звідки їде до клієнта.

7. Розвезення

За день до розвозу наш менеджер у такому ж порядку, в якому відбувався збір килимів, телефонує кожному клієнту і узгоджує час, в який до вас привезуть килими.
1. Зворотній зв'язок

Через кілька днів після того, як наші співробітники доставили чистий килим назад, наш менеджер телефонує кожному клієнту і уточнює, чи власник килима задоволений якістю чистки та чи нема зауважень до роботи. Це завжди робиться з тією метою, аби переконатися, що кожен клієнт залишився задоволений нашим сервісом. Якщо у клієнта залишилися запитання до якості роботи, ми забираємо килими на безкоштовну перечистку.

Ось, власне, таку подорож проходить кожен ваш килим, який ви вирішили віддати на хімчистку саме до цеху «Універсального Клінінгу». І ми завжди дбаємо про кожен виріб, який потрапив до нас, адже знаємо, наскільки ця річ є дорогою для вас. Якщо бажаєте здати килими на чищення – телефонуйте 0 (99) 55-65-002 або ж 0 (095) 075-04-75.