вул. Капушанська, 154А
м. Ужгород
Універсальний
Клінінг
блог універсального клінінга

Як відчистити душову кабіну

Основні правила догляду та профілактики
Ванна кімната в останні роки суттєво програє душовій. І причина, схоже, схована у практичності душової кабінки. Однак, що стосується догляду за нею, то тут першість, ясна річ, за ванною кімнатою.
Адже стінки душової кабіни, з чого б вони не були виконані - скло, пластик чи плитка - потерпають від водного та мильного нальотів.
У чому ж полягає причина цих нашарувань?

По-перше, у воді з-під крану міститься багато солей, металів та іржі.

По-друге, фільтри у кранах з часом закупорюються і вже не здатні утримувати усі ці накопичення.

По-третє, агресивні хімічні сполуки руйнують захисний шар на склі, пластику та металі.

По-четверте, нерегулярне прибирання душової кабінки лише погіршує її вигляд та стан з часом.
Як правильно підтримувати чистоту у душовій кабінці, щоб її стінки не так сильно страждали від водного і мильного нальотів.

1. Після кожного купання намагайтеся хоча б нашвидкуруч прибрати душову кабінку. Для цього тримайте під руками будь-який побутовий засіб, призначений для миття ванної та душової. Він має у своєму складі сполуки, які здатні одразу, «по гарячих слідах», знешкодити нашарування солі, мінералів та важких металів із води.

2. Якщо матимете час, то ідеальним варіантом після прийняття душу стане протирання його стінок сухою ганчіркою.

3. Принаймні, один раз на тиждень проводьте невеличке генеральне прибирання вашої душової кімнати із застосуванням спеціалізованої хімії та інструменту.

4. Якщо на стінках або в куточках душової появилася цвіль – старайтеся час від часу обробляти її засобами проти грибка або низько концентрованим розчином хлору.

5. Найкращим захистом від плісняви у душовій стане встановлення у ній потужної вентиляції.

6. Щоразу після купання ополіскуйте піддон душової кабінки від мильного розчину. Мило є ще більшим шкідником для пластику і скла, ніж агресивний склад води.

7. Ніколи під час прибирання душової не використовуйте гарячу воду. Оскільки, вона може викликати пожовтіння поверхонь. А на хромованих деталях можуть з'явитися чорні плями.
If a building becomes architecture, then it is art
Якщо ви самі не в змозі справитися із зняттям нашарувань на душовій кабінці або у вас не достатньо для цього часу – спеціалісти клінінгової компанії «Універсальний Клінінг» радо прийдуть вам на допомогу і виконають будь-яке найскладніше замовлення по відмиванню душової. Також ми надаємо й інші послуги по генеральному прибиранню квартир, будинків, офісів.