вул. Капушанська, 154А
м. Ужгород
Універсальний
Клінінг
блог універсального клінінга

Як відчистити фасад будівлі

Деякі поради від клінерів
Фасад будь-якої будівлі, а особливо, якщо це комерційне приміщення – це як обличчя людини, котра зустрічає вас при першому знайомстві. Від першого враження залежить багато чого.
Тому ми так настирливо рекомендуємо власникам бізнесу дбати про чистоту фасадів, аби вони не відлякували клієнта, а навпаки – приваблювали і спонукали зайти всередину приміщення.
Спеціалісти «Універсального Клінінгу» вже багато років професійно займаються чисткою фасадів. І ось деякі поради клінерів.

Усі типи забруднень ми поділяємо на два види: мінеральні та органічні. До мінеральних відносимо іржу, цементні залишки, висоли, до органічних – плісняву, мох, жирні плями, сліди від пташиного посліду тощо. Навіть погодні умови – зависока чи занизька температура, сніг, дощ, вітер – беруть участь у формуванні зовнішнього вигляду будівлі. Тому дуже важливо мити фасад не раз у 10 років, а хоча би – 1 раз у рік. В такому разі він буде не лише гарно виглядати, а збереже новіший вид.

1. Скляний фасад

Найлегше, здавалося б, піддається чистці фасад зі скла. Адже щоб відчистити його, не потрібні різноманітні хитромудрі засоби, достатньо намочити скло та правильно зібрати воду з брудом. Це, звісно, мова про випадки, коли на склі немає мінеральних відкладень від дощу та снігу. Якщо на склі уже є висоли, то позбутися їх можна буде лише з допомогою кислотних засобів. Однак, фасад зі скла вимагає більшої і частішої уваги до себе. Адже не достатньо буде помити скло лише раз у рік – вам доведеться, принаймні, раз на два-три місяці прибирати його. Це – основний мінус скляного фасаду.

2. Плитка

В останні роки великою популярністю користується фасад з керамічної плитки. Хоча не завжди він виглядає гарно та часом навіть не вписується у архітектуру сусідніх будівель, але мити таки фасад доволі легко. Для цього ви можете використати апарат високого тиску, наприклад, Керхер. Помити фасад із плитки можна і ручним методом, хоча це займе трішки більше часу, але результат буде ще кращий.
3. Мармур

Фасад із мармуру потребує особливого догляду. Якщо на фасаді є післябудівельні залишки або надписи (графіті), вам потрібно підібрати спеціалізовані засоби для прибирання. Адже зіпсувати такий фасад дуже легко. Тому не шкодуйте грошей і проконсультуйтеся зі спеціалістами та придбайте той засіб, який призначений саме для очистки мармуру.

4. Клінкерна цегла

Мити фасад із клінкерної цегли можна у такий же спосіб, як і фасад із плитки. Можна скористатися апаратом високого тиску або ж почистити фасад ручним способом. Залишки цементу чи клеїв можна забрати з допомогою кислот.

5. Штукатурка

Нерідко клієнти замовляють чистку поштукатуреного фасаду. З точки зору легкості, такий фасад не зовсім просто помити. Адже потрібно використовувати ручний метод, аби не попсувати його. Так само апарат високого тиску може пошкодити штукатурку. Тому, якщо ви беретеся самостійно мити такий фасад, рекомендуємо робити це нейтральними миючими засобами та ручним методом з допомогою жорсткої щітки.
Запам'ятайте! Якщо на фасаді є післябудівельні залишки, то вам доведеться відмивати його з допомогою кислот. Фасад, який має жирні плями різноманітного походження або вкритий кіптявою, вдасться відчистити засобами на основі лугу. Якщо на вашому фасаді є надписи чи графіті, то вам доведеться так само підібрати спеціалізовані засоби для їх видалення.

А якщо ж ви не хочете заморочуватися з усіма цими речами, але бажаєте, щоб ваш фасад почистили – звертайтеся до клінінгової компанії з Ужгорода «Універсальний Клінінг». Наші спеціалісти підберуть метод чистки та засоби і зроблять фасад вашої будівлі як новий.