Спеціалісти «Універсального Клінінгу» вже багато років професійно займаються чисткою фасадів. І ось деякі поради клінерів.
Усі типи забруднень ми поділяємо на два види: мінеральні та органічні. До мінеральних відносимо іржу, цементні залишки, висоли, до органічних – плісняву, мох, жирні плями, сліди від пташиного посліду тощо. Навіть погодні умови – зависока чи занизька температура, сніг, дощ, вітер – беруть участь у формуванні зовнішнього вигляду будівлі. Тому дуже важливо мити фасад не раз у 10 років, а хоча би – 1 раз у рік. В такому разі він буде не лише гарно виглядати, а збереже новіший вид.
1. Скляний фасад
Найлегше, здавалося б, піддається чистці фасад зі скла. Адже щоб відчистити його, не потрібні різноманітні хитромудрі засоби, достатньо намочити скло та правильно зібрати воду з брудом. Це, звісно, мова про випадки, коли на склі немає мінеральних відкладень від дощу та снігу. Якщо на склі уже є висоли, то позбутися їх можна буде лише з допомогою кислотних засобів. Однак, фасад зі скла вимагає більшої і частішої уваги до себе. Адже не достатньо буде помити скло лише раз у рік – вам доведеться, принаймні, раз на два-три місяці прибирати його. Це – основний мінус скляного фасаду.
2. Плитка
В останні роки великою популярністю користується фасад з керамічної плитки. Хоча не завжди він виглядає гарно та часом навіть не вписується у архітектуру сусідніх будівель, але мити таки фасад доволі легко. Для цього ви можете використати апарат високого тиску, наприклад, Керхер. Помити фасад із плитки можна і ручним методом, хоча це займе трішки більше часу, але результат буде ще кращий.