вул. Капушанська, 154А
м. Ужгород
Універсальний
Клінінг
блог універсального клінінга

Як зняти суху плівку з вікон

Прості лайфхаки для роботи з підручними засобами
В Україні клінінгові компанії дуже часто стикаються з проблемою зняття старої сухої плівки із вікон. Натомість, у тій же Америці, до прикладу, представники клінінгу ніколи в життя не чули навіть такого словосполучення «стара суха плівка». Оскільки, там її знімають щойно вікна були вмонтовані у будівлю.
Натомість, у нас люди радо залишають плівку «про всяк випадок», «щоб рами не вимастити під час штукатурки» і так далі.
Хоча, згідно з інструкцією, така плівка повинна зніматися з рам негайно після їх встановлення.

А відтак через кілька місяців, а то й років починають чухати потилицю і питати поради у свата-брата, щоб хоч абияк зняти цю ненависну плівку, яка вже встигла міцно прикипіти на сонечку до пластикової рами.

Для професійного зняття старої плівки з рам у співробітників клінінгової компанії є чимало різних хімічних засобів, які дозволяють зробити це, не пошкодивши раму гострими предметами. Крім хімічних засобів, клінери використовують також сучасну техніку, яка також допомагає вирішити цю проблему.

Однак, коли люди намагаються зняти плівку в домашніх умовах підручними засобами, це не завжди виходить безпечно. Адже в хід ідуть і гострі кухонні ножі, і канцелярське приладдя, і фени для сушіння волосся. Але часто такі методи не дають нічого, окрім витраченого часу та нервів. Ми підібрали для вас деякі лайфхаки, які зроблять зняття сухої старої плівки з рам не таким плачевним.
1. Пластиковий скребок
Щоб не пошкодити раму вікна гострими предметами, радимо придбати на відділі шпателів пластиковий скребок. Це невеликий шпатель, який має витривалість при механічному натисканні. У той же час він не подряпає ваші вікна, як це може зробити канцелярський ніж, наприклад. З допомогою пластикового шпателю ви зможете максимально відшкрябати стару плівку з рами.

2. Промисловий фен
Дуже часто радять знімати захисну плівку з допомогою фена для волосся. Однак, повірте, що навіть професійний фен перукарів є слабким для того, щоб боротися із сухою плівкою. Зате у нагоді вам може стати потужний промисловий фен, який використовують під час будівельних робіт. З його допомогою нагрівайте плівку, поки вона не стане м'яка, відтак зішкрябайте залишки пластиковим шпателем. Однак, не перестарайтеся, щоб під дією високих температур плівка ще більше не прикипіла до рами.

3. Хімічні очисники
У великих будівельних магазинах вам порадять хімічні засоби для зняття плівки у домашніх умовах, наприклад, той же Космофен чи Уайт-Спирит. Працювати такими засобами вам доведеться довго і нудно. Ми ж вам радимо, чітко дотримуватися інструкції щодо роботи з такими очисниками, а також – працювати виключно у резинових рукавичках. Оскільки вони є шкідливими при потраплянні на шкіру або при вдиханні парів.

4. Технічний спирт
Допоміжним при знятті старої плівки є технічний спирт. Цей засіб наливаєте у розпилювач та наносите на поверхню, вкриту захисною плівкою. За 15 хвилин у рукавичках можете спробувати підчепити плівку пластиковим шпателем та потроху знімати з рами.
Не радимо використовувати при знятті плівки металеві кухонні дротянки, оскільки вони здатні подряпати раму вікна. Також остерігайтеся в роботі канцелярських ножів і взагалі усього гострого. Натомість, якщо вам не вдається самостійно зняти плівку з вікна або ж ви не маєте бажання робити це самостійно, звертайтеся до клінінгової компанії «Універсальний Клінінг». У своїй роботі наші співробітники використовують сучасні професійні засоби та техніку для зняття плівки. Ми зробимо ваші рами чистими, не пошкодивши при цьому їх.