вул. Капушанська, 154А
м. Ужгород
Універсальний
Клінінг
блог універсального клінінга

Яке значення має вологе прибирання

Або як прибирати так, щоб отримати ефект
Недарма, коли народжується маленька дитина, лікарі рекомендують молодим батькам дотримуватися суворого щоденного режиму вологого прибирання житла. Адже всі ми знаємо, що з допомогою цього методу нам вдається позбуватися бактерій і підтримувати стабільну вологість повітря у приміщенні.
Давайте детально розберемося з тим, наскільки важливим є вологе прибирання в нашому побуті.
1. Регулярне вологе прибирання, крім того, що допомагає позбуватися бруду і пилу, забезпечує і знешкодження різноманітних бактерій у будинку. Особливо, якщо проводиться воно з допомогою дезінфікуючих засобів.

2. Вологе прибирання стабілізує вологість приміщення, знешкодивши дрібні часточки пилу, які витають у повітрі та осідають на поверхнях.

3. Під час такого прибирання ви знешкоджуєте алергени, які можуть бути присутні у вашій оселі: пил, пилок рослин, шерсть тварин, частинки вихлопних газів тощо. Це особливо важливо, якщо у хаті є маленькі діти або член родини-алергік.

4. І, зрештою,ви убезпечуєте себе від ймовірності занесення до вашої оселі часточок різних вірусів хвороб.
Щоб правильно прибрати вашу квартиру чи будинок і не пропустити місця накопичення пилу, рекомендуємо здійснювати вологе прибирання у такому порядку:

1. Спершу прибирайте все, що лежить нагорі: люстри, картини, полиці, настінні тумби, високі шафи.

2. Відтак перейдіть до середнього рівня: ручок дверей, вимикачів, столів, підвіконня.

3. Дзеркальні поверхні та скло прибирайте насамкінець, оскільки вони найбільше притягують до себе часточки пилу.

4. Ну і, зрозуміло, останньою в будинку прибирається підлога.

М'які меблі ми рекомендуємо вам пропилососити, щоб зібрати якомога більше пилу.

Шафи та столи можете відполірувати спеціальними антистатичними засобами, які допоможуть уникнути швидкого осідання пилу.

Також рекомендуємо особливо ретельно мити ті речі, якими ви користуєтеся щодня: вимикачі, ручки, крани, пульти, мишку та клавіатуру, а також дезінфікуйте ваші гаджети.

Обов'язково використовуйте під час прибирання дезінфікуючі засоби.

І пам'ятайте, що від того, як ефективно і часто ви прибираєте, залежить не лише чистота у вашому домі, але й здоров'я членів родини.
А допомогти вам з прибиранням будинку чи квартири завжди може клінінгова компанія «Універсальний Клінінг». Використовуємо у роботі виключно професійні миючі засоби та якісний інвентар. Для оформлення замовлення – звертайтеся до нас за телефонами або залишайте заявку на нашому сайті.