вул. Капушанська, 154А
м. Ужгород
Універсальний
Клінінг
блог універсального клінінга

Які бувають засоби від пилу?

Топ порад щодо ефективного прибирання пилюки
Як би ми ретельно не прибирали будинок чи квартиру, все одно пилюка має здатність осідати на поверхнях зі швидкістю світла. Цьому сприяють чимало різних факторів.
Давайте розглянемо їх. А також спробуємо розібратися, яким чином можна зменшити осідання пилу на горизонтальні та вертикальні поверхні.
1. Наявність домашніх тварин.

Присутність у будинку чи квартирі собаки чи кота збільшує кількість пилу та шерсті в оселі. Адже улюбленці не сидять на одному місці, а гасають по будинку, піднімаючи при цьому пил. Також тварини линяють, а їхня шерсть доповнює шар пилу у вашому домі.

2. Килими

Наскільки сильно ми б не захоплювалися килимами, погодьтеся, що вони є своєрідними пилезбірниками. Так, з ним комфортно і затишно в оселі, але вони утримують в собі чимало пилюки. Саме тому ми так наполегливо рекомендуємо проводити хімчистку килимів хоча би двічі у році.

3. Відсутність квітів

Чим більше у будинку зелених насаджень – тим менше пилу осідає на поверхнях. Деякі квіти, як от, до прикладу, хлорофітум, є фільтрами повітря у буквальному розумінні цього слова. Також добре очищають повітря такі квіти, як кімнатна пальма хамедорея, фікус, герань, спатіфілум. Спеціалісти радять використовувати для найбільш ефективного очищення повітря одну дорослу рослину на 10 квадратних метрів площі.

4. Проживання у густонаселених мікрорайонах

Кажуть, що 70% пилу, який осідає на поверхнях у наших будинках – це пил, який залітає через відчинені вікна з вулиці. Тобто, це мікрочастинки ґрунту, пуху, кори, пилка, вихлопів транспорту тощо. Тому, якщо ви проживаєте поблизу велелюдних місць – старайтеся провітрювати вашу оселю вночі, коли рівень життєдіяльності назовні зводиться до мінімуму.
Яким чином зменшити накопичення пилюки у вашому будинку чи квартирі?

1. Придбайте зволожувач повітря. Волога, яку виділяє пристрій, здатна зв'язувати мікрочастинки пилу. Вони осідають на предметах, стають більш помітнішими і легше прибираються.

2. Користуйтеся пилососом. Натомість – відмовтеся від віника. Оскільки віник здатен піднімати пилюку, яка з підлоги успішно перекочовує на стіни та інші предмети.

3. Користуйтеся антистатиками. В останні роки у наших магазинах значно побільшало засобів, які здатні відштовхувати частинки пилу від горизонтальних поверхонь. Антистатиком переважно оброблять монітори комп'ютерів, телевізори та іншу техніку.

4. Багатокомпонентні спреї. Вони зменшують статику поверхонь, а також зменшують активність алергенів.
Однак, не зважаючи на наявність усіляких модних штучок, пилюка, яка є в будинку чи квартирі, на жаль, нікуди не подінеться до тих пір, поки ви її не видалите. Тому, якщо у вашій родині є алергетики (та й не лише вони), ви повинні дуже ретельно прибирати ваше житло. Спеціалісти якимось чином підрахували, що щороку у середньостатистичній квартирі накопичується 20 кілограмів пилу. Тільки уявіть собі цей об'єм! А тепер зрозумійте, що аби його видалити, як не крути, потрібно регулярно і ретельно прибирати ваш будинок чи квартиру.

В Ужгороді і Закарпатській області послуги клінінгу надає клінінгова компанія «Універсальний Клінінг». Телефонуйте чи залишайте заявку на нашому сайті, якщо хочете позбутися пилу та бруду.