вул. Капушанська, 154А
м. Ужгород
Універсальний
Клінінг
блог універсального клінінга

Які послуги надає клінінгова компанія

Для тих, хто ніколи не стикався із послугами професійного клінінгу
До нас часто телефонують із найрізноманітнішими проблемами. В 90% випадків проблеми тих, хто звернувся - це наш профіль роботи. Та, буває, часто люди мають зовсім інші уявлення про роботу клінінгової компанії, запитуючи, наприклад, про послуги домонтажу вивісок або ж перетягування тканиною м'яких меблів чи, більше того, знешкодження тарганів або виведення мишей…
Тому хочемо дещо окреслити коло тих послуг, які ми можемо вам надати.
1. Генеральне прибирання

В послугу генерального прибирання квартири чи будинку входить повне деталізоване миття всіх меблів, вимикачів, дверей, люстр, підлоги, при потребі - стін та натяжних стель, миття вікон, повне прибирання кухні зі знежиренням поверхонь, духовки, мікрохвильовки та холодильника, миття та дезінфекція ванної кімнати та туалету.

2. Прибирання після ремонту

Таке прибирання включає в себе знепилення стін, миття вікон від залишків будівельних сумішей, миття підлоги з використанням кислот для повної ліквідації післябудівельних залишків, миття вимикачів, дверей, перегородок, плитки на стінах, меблів.

3. Дезінфекція приміщень

Це робиться для усунення проблем неприємних запахів, для виведення цвілі, для більш стійкого і деталізованого прибирання приміщення.

4. Прибирання території

Це й покос трави, розчищення чагарників, миття бруківки, миття вуличної плитки від різноманітних агресивних забруднень, підмітання території, збір сміття, миття фонтанів, чищення штучних водойм, прибирання цвинтарів, обрізка кущів…
5. Миття фасадів та вивісок

Популярністю користується така послуга як миття фасадів від важких забруднень, в тому числі, від графіті, клеїв, скотчу, органічних забруднень. А також миття вивісок на будь-якій висоті.

6. Миття скла

Ця послуга включає не лише миття вікон в приватних оселях, а й миття вітрин магазинів та миття вікон в комерційних приміщеннях на будь-якій висоті.

7. Контрактне прибирання

Таким чином ми надаємо послуги регулярного щоденного чи щотижневого прибирання для ОСББ, офісів, підприємств, магазинів, торгових центрів, державних структур.

8. Хімчистка килимів

Хімчистку килимового покриття та ковдр, а також м'яких іграшок ми здійснюємо у професійно облаштованому цеху. Хімчистка включає в себе власне чистку з використанням професійних засобів, віджим килимів та сушку в сушильній камері, індивідуальне пакування для кожного килима.

9. Хімчистка м'яких меблів

Ця послуга здійснюється вдома у замовника. Сюди входить чистка матраців різних розмірів, чистка підголовників, чистка диванів та кухонних куточків, чистка стільців, пуфів та крісел.
Крім цих основних послуг, кожна клінінгова компанія надає й додаткові, які не є часто затребуваними, але індивідуально дуже необхідними послугами. Це й прибирання приміщень після покійників, прибирання після пожежі, прибирання житла після квартирантів, озонування приміщення, реставрація речей від механічних пошкоджень.